İstasyon 2018 Full Hd izle – Ganyotçu Gerilim Ve Korku Filmleri

03-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
İstasyon 2018 Full Hd izle – Ganyotçu Gerilim Ve Korku Filmleri
224

Son zamanlarda Türk yapımcılar tarafından yapılan en iyi gerilim filmi olan ve acılı bir annenin işlediği seri cinayetleri konu alan İstasyon full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.900.000 TL olarak açıklanmıştır. İstasyon izle adlı film sinemalar da 3.374.807 kişi tarafından izlenerek büyük bir beğeni kazanmıştır.

 

İstasyon tek parça izle

 

İstasyon tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hira kocasını kaybettikten sonra hayatını küçük kızına adayan ve onun bu hayatta mutlu olması için kendi hayatından vazgeçen bir annedir. Kızını okutan ve onun evliliğini görmek en büyük hayali olan Hira, son zamanlar da kızının takıldığı erkekleri pek tasvif etmemektedir. Kızını bu konu da uyarmasına rağmen kızının hala o insanlar ile görüşüyor olması kadının moralinin bozulmasına neden olur. Kızını bu belalı erkeklerden kurtarmak için sonunda yaşadıkları kasabadan ayrılma kararı alan Hira ise bu kararda geç kaldığını kısa zaman da öğrenecektir. Akşam kızı yerine eve gelen polisler tarafından kızının ölüm haberini alan kadın geçirdiği sinir krizi sonrasın da hastahaneye kaldırılan bu kadın doktorların rapor doğrultusun da ruh ve sinir hastalıkları hastahanesine yatırılır. Kızının ölümüne bir türlü alışamayan kadın ruh ve sinir hastalıkları hastahanesin de kalan bu kadın kızının ölümüne sebep olan kişi veya kişilerden intikam almaya karar verir. Hastahaneden çıktıktan sonra en yakın arkadaşı olan ve aynı zaman da polis memurluğu yapan Servet adındaki adamdan yardım alacak olan bu kadın, cinayet olayında adı geçen herkesin iletişim bilgilerini tek tek alır. İletişim bilgilerini aldığı erkekleri tek tek arayarak onlarla görüşmek sitediğini söyleyen bu kadın, kadınlığını kullanarak onları tek tek bir metro istasyonuna davet eder. Kadına inanan ve metro istasyonuna giden bu adamlar kadın tarafından tek tek öldürülürler. Kadın bu cinayetleri işledikten sonra her ne kadar içi de soğusa asıl cinayeti işleyen ve cezaevinde olan kişiyi öldürmeden rahat etmeyecektir. Bunun için adamın yattığı cezaevinde bir gardiyan ayarlayan kadın, bu gardiyanı kendisine aşık ettikten sonra elinde silah ile cezaevine girecek ve bura da kızının asıl katilini öldürmek için büyük bir olay çıkaracaktır.

 

Bir annenin kızı için neleri göze alabileceğini ve bu durumun ülke de nasıl tepkiler alacağını beyaz perdeye aktaran İstasyon sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dul Kadınlar adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.