İstanbul Muhafızları Tek Parça izle – İlk Yerli 2018 Animasyon Filmleri

28-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
İstanbul Muhafızları Tek Parça izle – İlk Yerli 2018 Animasyon Filmleri
407

Genç bir kızın köyüne gittikten sonra dedesinin gizli sırlarını öğrenmesi ile macera dolu olayların ele alındığı İstanbul Muhafızları tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 TL olarak açıklanmıştır. İstanbul Muhafızları izle adlı film sinemalar da 4.273.759 kişi tarafından izlenmiştir.

 

İstanbul Muhafızları tek part izle

 

İstanbul Muhafızları sansürsüz izle adlı animasyon filminin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, okuduğu üniversiteden mezun olduktan sonra hemen erkek arkadaşının animasyon filmlerinin yapıldığı şirketinde işe başlayan Aslı, bura da uzun süre çalıştıktan sonra kendisini bayağı geliştirmiş ve hayali olan kendisine ait bir animasyon filmi yapma işlerine küçük küçük başlamıştır. Fakat animasyon filminin konusunu bir türlü bulamıyor olması Aslı’nın bu konular da pek ileriye gidememesine sebep olmuştur. Fakat bir gün kendisine gelen bir telefon sonrasında apar topar dedesinin yaşadığı köye gitmesi gereken bu kızın hayatı baştan sona bu kasaba da değişecektir. Dedesinin kendisinş rahatsızlandığım numarası ile kasabaya çağırmasına ilk başlar da anlam veremeyen kız daha sonrasın da dedesinin gümüş dövme dükkanına gittikten sonra neden burada olduğpunu anlayacaktır. İstanbul’un derinliklerinde bulunan büyük bir hazinenin koruyucuları olarak her 50 yılda bir seçilen gümüş dövme ustalarının sonucusu olarak seçilen dedesi, kendisinin artık bu hazineyi koruyucu olarak istemektedir. Dedesinin gizli kitabını odasında bulan ve korudukları şey hakkında bilgi edinen kız hayatının şokunu yaşayacaktır. Yıllardır yaşlanmaayan dedesinin nasıl yaşlanmadığını bulan kız koruyacağı element sayesin de olduğunu anlayınca bu görevi üstlenmeye karar verir. Tam bu görevi üstleneceği sıra da kendi mesleği aklına gelince konu olarak bu element koruma olayını animasyon filmin de canlandırabileceğini düşünür. 1 hafta boyunca dedesinden özel eğitimler ve bilgiler aldıktan sonra ise büyük maceraya atılacak olan Aslı, bu sıra da kendisine ulaşmaya çalışan erkek arkadaşını da hayatından çıkarma kararı alacaktır. Özellikle çocuklar tarafından son derece sevilen ve böyle filmler sonrasında hayallerinin gücünü arttırmaları özellikle ebeveynlerin bu filmi çocuklarına izletmesine neden olmuştur.

 

2018 yılında yerli bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkan ve özellikle çocuklar tarafından oldukça beğenilen İstanbul Muhafızları full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Cadı adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.