Iron Sky The Coming Race 2018 Türkçe Dublaj izle – Alman Bilim Kurgu Filmi

30-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Iron Sky The Coming Race 2018 Türkçe Dublaj izle – Alman Bilim Kurgu Filmi
1372

Adolf Hitler’in hemen ardından dünyayı ele geçirmeye çalışan nazilerin 2. devam filmi olarak karşımıza çıkan Iron Sky The Coming Race Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 27.000.000 Mark olarak açıklanmıştır. Iron Sky The Coming Race izle filmi sinemalar da oldukça fazla ilgi görmüş ve 29.235.236 kişi tarafından izlenerek büyük beğeni toplamıştır.

 

Iron Sky The Coming Race full hd 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1945 yılında 2. Dünya Savaşı’nı kaybeden Almanlar, kendilerine sunulan tüm anlaşmaları imzalamak zorunda kalırlar. Adolf Hitler’in ölmediğini, ortada ceset olmadığından dolayı onun kaçarak başka bir ülkeye saklandığını söylerler. Fakat bir türlü kendisinden haber alınamadığından dolayı bu durumu kimse ispatlayamaz. Fakat bir bilim adamı, Ay da o dönemde çok hareketlenme olduğunu ve Adolf Hitler’in ordusu ile birlikte Ay’a kaçarak orada kendilerini geliştirdiklerini, savaş kolonisi kurarak dünyaya yeniden saldırmak için planlar yaptıklarını söyler. Bu durum Amerika Başkanlık seçimlerine aday olan Jorge’nin oldukça dikkatini çeker. Uzaya bir manken ve bir siyahi olarak iki adam gönderir. Bu adamların amacı, Ay’ı komple gezerek böyle bir kolonileşme olup olmadığını kontrol etmektir. Uzay’a ilk giden siyahi olarak tarihe geçecek olan Fundary, yanındaki manken arkadaşı ile birlikte Ay’ı komple gezmeye başlarlar. Fakat orada kolonileşmiş ve oldukça güçlenmiş Alman ordusunun saldırısı sonrasında hayatlarını kaybederler. Kendilerinin izlerini bulduklarını düşünen dönemin yeni Führer’i olarak adlandırılan Danböchlen, ordusuna talimat verir ve savaş hazırlıklarına başlarlar. Amaçları dünya üzerinde bulunan en güçlü devletleri yok ederek, tüm dünyayı Almanya egemenliğine sokmaktır. Almanların ırkının tüm ırklardan üstün olduğunu savunan bu adamın en çok düşman olduğu kişiler ise dönemin Adolf Hitler’inin de düşman olduğu Yahudilerdir. İlk önce Yahudileri ortadan kaldırarak işe başlayacak olan Danböchlen, zamanında yarım kalan işi bitirmek için harekete geçecektir. Bilim kurgu filmlerine oranla oldukça düşün bütçe ile çekilen Iron Sky The Coming Race full hd izle adlı filmini izlerken heyecandan yeriniz de duramayacaksınız.

 

Günümüzde hala bulunan Nazilerin parlementoya girmesinin ardından yeniden güçlerini topluyor olmaları dünyayı oldukça tedirgin etmektedir. Tüm bunlar yaşanırken çekilen Iron Sky The Coming Race tek parça izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiş bulunmaktayız. Aynı zaman da bu filmimize benzer bir film daha izlemek isterseniz Gökdelen 2018 filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. alioos 31 Temmuz 2018, 02:57 -

    Mantık çerçvesi dışında güzel bir bilim kurgu filmi olmuş. Adamlar yapıyorlar.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.