İngilizler Geliyor Türkçe Dublaj Full izle – İngiltere Kumarhane Filmleri

11-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
İngilizler Geliyor Türkçe Dublaj Full izle – İngiltere Kumarhane Filmleri
275

İngiltere’de girdikleri kumarhanede büyük bir borca giren arkadaşların, borçlarını ödemek için Amerika’ya kumar oynamaya gitmeleri ve orada başlarına aldıkları belaları konu alan İngilizler Geliyor Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 6.000.000 Sterlin olarak açıklanmıştır. İngilizler Geliyor izle adlı film sinemalar da bu güne kadar 5.282.589 kişi tarafından izlenmiştir.

 

İngilizler Geliyor 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Birbirlerini uzun zamandır kumar oynadıkları kumarhane de gören Hary ve Moly, birlikte oyun oynamaya başladıktan sonra birbirlerine şans getirdiklerine inanmaya başlarlar. Bu sayede oldukça yakınlaşan bu çift kısa zaman da evlenme kararı alır ve evlenirler. En büyük geçim kaynakları ülkenin en büyük gangsterinin kumarhanesinde kumar oynayarak kazandıkları paralardır. Bir gün şanslarına oldukça güvenen bu karı koca büyük bir şekilde kumar oynamaya karar verirler. Evlerini hipotek ettirerek kumar oynayan bu karı koca büyük bir şanssızlık sonucun da her şeylerini kaybederler. En azından evlerini kurtarmak için devamlı oyun oynayan fakat git gide borca batan bu karı koca sonunda gangstere 1 milyon dolar gibi büyük bir rakamı borçlanırlar. Adama parasını 1 hafta içerisinde vermek zorunda olan bu karı kocanın başı büyük belaya girer. En sonunda karısını da alarak Amerika’ya gitmeye karar veren bu karı koca, ellerinde bulunan son mücevheride satara burada kumar oynamaya başlarlar. Kazandıkları para sayesinde borçlarını ödeyecek hale gelen bu karı koca, yine hırslarına yenik düşer ve kazandıkları tüm parayı o gece kumarhane de bırakırlar. Karısı ile birlikte artık bir çıkar yolu kalmayan Hary, mücevher soygunu yapmaya karar verir. Ülkenin en değerli taşlarından birisi olarak lanse edilen mavi taşı çalmak için bir plan yaparlar. Büyük bir sergiden bu taşı çalarak borçlarını kapatıp evlerini geri almak tek amaçlarıdır. Fakat bu onlar için hiçte kolay olmayacaktır. Ülkenin en değerli taşı olan bu mavi taş en eğitimli askerler tarafından korunmaktadır. İngilizler Geliyor full hd izle adlı filmin konusu da tam olarak buradan sonra başlamaktadır. Taşı çalmak için binbir yol deneyecek olan bu karı kocanın başına gelen komedi dolu maceraları büyük bir keyif ile izleyeceksiniz.

 

Kumar borçlarını ödemek için Amerika’ya giden İngilizlerin başlarına gelen komedi dolu olayların sahnelendiği İngilizler Geliyor tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz El Royale’de Zor Zamanlar adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.