İki İyi Çocuk Full Hd izle – 2018 Yerli Dramatik Konulu Filmler

06-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
İki İyi Çocuk Full Hd izle – 2018 Yerli Dramatik Konulu Filmler
144

Hatay’ın Antakya ilçesin de çekilen ve bir polis ile bir delinin arasındaki bağı konu alan İki İyi Çocuk sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. İki İyi Çocuk izle adlı film sinemalar da 4.364.754 kişi tarafından izlenmiş ve oldukça büyük bir beğeni kazanmıştır.

 

İki İyi Çocuk 2018 dram filmi izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. İstanbul gibi büyük bir şehirde başarılı bir şekilde polis memurluğu görevini son derece başarılı bir şekilde yerine getiren Serdar, sonunda devlet tarafından müdür olarak bir karakola atanacağı haberini alınca son derece mutlu olur. Ülkenin neresinde olursa olsun en azından müdür olacağı için mutlu olan bu adam atamaları 4 göle beklemektedir. Kendisini devamlı işine adadığından dolayı bir türlü aradığı aşkı bulamayan bu adam en azından artık emir vereceği için aradığı aşkı da rahatlıkla bulabileceğini düşünür. Sonunda yapılan atamalar sonrasın da Hatay’ın Antakya ilçesine müdür olarak atanan Serdar, hemen toparlanarak yeni görev yerine doğru yola çıkar. Karakola geldikten sonra herkes tarafından selam ile karşılanan bu müdür artık hayatının 5 yılı burada geçeceğinden dolayı buraya alışma konusun da daha hızlı olması gerektiğini anlar. Bu sırada çocukluğundan beri hayali polis olmak olan ve halk tarafından son derece sevilen akli dengesi tam olarak yerin de olmayan Ercan’ı tanıdıktan sonra o delikanlı ile arasında yakın bir bağ oluşacaktır. Her ne kadar insanlar tarafından deli olarak anlatılsa da aslın da bu adamın daha farklı sıkıntıları olduğunu çözecek olan Serdar, Ercan’ın en büyük hayali olan polis üniformasını da ona giydirecektir. İlk defa bir insanın kendisini bu kadar sevdiğine inanacak olan bu adam ise müdürün her dediğini yapan bir insan haline gelecektir. Bu sıra da Merve adındaki bir kızı gördükten sonra aşık olacak olan Serdar, bir yandan Ercan’ın başının belaya girmemesi için elinden geleni yaparken, diğer yandan da bu kızın gönlünü kazanmak için büyük bir çaba sarf edecektir. İki İyi Çocuk full hd izle adlı film de iyi niyetli bir polis memurunun insanlar tarafından ne kadar sevilebileceğine tanık olacaksınız.

 

2018 yılının en güzel dramatik filmlerinden olan ve sinema da izleyen insanların arkadaşlarına bile önerdiği İki İyi Çocuk tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Göç Yolu Elveda Balkanlar adlı filmi sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.