I Still See You 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Gerilim Gizem Filmleri

10-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
I Still See You 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Gerilim Gizem Filmleri
698

Ruhların ve insanların aynı dünya da yaşadıkları bir zamanı konu alan I Still See You Türkçe dublaj izle adlı film sinemalar da 6.279.269 insan tarafından izlenmiştir. Yapımcıları tarafından yapılan açıklamalara göre I Still See You izle adlı filmin bütçesi 5.000.000 dolar olarak kayıtlara geçmiştir.

 

I Still See You 2018 full hd seyret

 

Filmin konusunu kısaca sizler için özet geçecek olursak, Roni 18 yaşındaki genç bir kızdır. Ancak babasını yeni kaybeden Roni onun yokluğuna nasıl alışabileceğini bilememektedir. Babasının ölümünden sonra tuhaf davranışları olan Roni’den çoğu arkadaşı uzak durur. Roni evde, okulunda, oturduğu kafede her yerde babasının hayalini görmektedir. Bu gördükleri ya hayal ya da gerçektir. Ne yapacağına dair bir fikri yoktur. Roni bir gün babası çok özlediği için onun mezarına gider. Ancak sanki orada tek kişi o değildir. Çok kalabalık bir hal almışlardır. Roni daha fazla ne yapacağıını bilmediği için bunu birisiyle paylaşmak ister. Böyle devam ederse delireceğini düşünür. Bunun sonucunda okuldaki kimseyle konuşmayan ve tek takılan çocuğun yanına giden Roni yaşadığı olayları ona anlatır. Okul arkadaşı Kirk, Roni’ye hiç beklemediği şeyler anlatır. Dünyayı hayaletlerin dolaştığı bir yer haline getiren apokaliktik bir olaydan sonra hayaletleri gördüğümüzü söyler. Roni bu duruma şaşırmış olsa da yaşadığı ve gördüğü şeyleden sonra Kirk’e inanır. Bu konuşmadan sonra mezardan gelen bir tehdit mesajı alır. Roni ile Kirk güçlerini birleştirerek onlardan kurtulmaya çalışır. Bu çok zor olacaktır ancak Roni’nin tek şansı budur. Yoksa hayaletler babasına zara verecektir. Bir çok kez onlar tarafından tehdit mesajı alan Roni artık korkmamaya başlar. Ancak bir gün bir mesaj sonucunda herşeyi öğrenir. Genç bir adam bir katil tarafından öldürülmüştür. Bu yüzden Roni’den yardım istemektedir. Roni ona yardım edip etmemek arasında kalmış olsada yardım etmeyi kabul eder. Kirk ile birlikte o korkunç katili bulup ona cezasını çektirmek için uğraşacaklardır. Ancak zamana karşı savaşmaları gerekiyordur. Sonunda ya kaybedecekelrdir ya da kazanacaklardır. Ama yapmaları gereken tek şey budur. Rodi bu kabustan ancak bu şekilde kurtulabilir. Bu film size büyük bir gerilim verecektir. Doğaüstü varlıkların intikamı ile tüyleriniz ürperecektir. I Still See You full hd izle adlı filmi izledikten sonra etrafınızda hayaletler olup olmadığını düşünecek ve içinizin ürperdiğini hissedeceksiniz.

 

Hayalet ve insanlar arasındaki bağların anlatıldığı I Still See You tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dokunma Bana adlı gerilim filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.