Hürkuş Göklerdeki Kahraman 2018 Tek Parça izle – Hilmi Cem Filmleri

17-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Hürkuş Göklerdeki Kahraman 2018 Tek Parça izle – Hilmi Cem Filmleri
379

Genç bir delikanlının savaş uçağı pilotu olmak için neleri göze aldığını ve sonunda Kurtuluş Savaşındaki başarılarının anlatıldığı Hürkuş Göklerdeki Kahraman full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.200.000 TL olarak açıklanmıştır. Hürkuş Göklerdeki Kahraman izle filmi sinemalar da 5.275.378 kişi tarafından ilenmiştir.

 

Hürkuş Göklerdeki Kahraman 2018 izle

 

Hürkuş Göklerdeki Kahraman tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Vecihi adında 16 yaşında olan bir delikanlı 1. Dünya Savaşı’ndan büyük bir hasarla çıkmış olan vatanı için bir şeyler yapmak için hazırlıklar yapmaya başlar. TBMM hükümeti tarafından milli mücadele çağrısını duyar duymaz beklediği fırsatın ayağına geldiğini anlar. Uçaklara çocukluğundan beri ilgisi olan bu delikanlı uçaklar hakkında çok fazla bilgiye sahip olduğunu anlatarak Hava Harp Komutanlığı’na girer. Burada komutanların ve pilotların ayakçılığını yaparak günlerini geçiren Vecihi sonunda kendisine yardımcı olacak bir komutan ile tanışır. Komutana hayallerinden ve vatanı için yapmak istediklerinden bahsedecem Vecihi, komutanın kısa süre içerisinde güvenini ve ilgisini kazanacaktır. 16 yaşında bir delikanlının bu kadar uçaklara düşkün olmasından da son derece etkilenen komutan sonunda çocuğa boş zamanlar da savaş uçakları hakkında eğitimler vermeye başlayacağını söyler. 16 yaşına kadar duyduğu en güzel sözün bu olduğunu düşünen Vecihi ilk çalışmaların ardından çok çabuk öğreniyor olması komutanın da dikkatinden kaçmaz. 15 günlük bir eğitimin ardından bu çocuğun uçağı uçurup uçuramayacağını merak eden komutan, gecenin bir yarısında delikanlıyı da yanına alarak onun ilk defa uçak uçurmasını sağlar. Fakat 15 günlük eğitim almasına rağmen bir çok komutandan daha güzel uçak uçuran bu delikanlıyı üst komutanlarına söylemeye karar veren bu komutan delikanlının sabahı beklemesini ister. Durumdan üst komutanlarına bahseden bu iyi niyetli komutan çocuğun en azından bir kere denenmesini ister. Komutanları tarafından kabul edilen bu olayın ardından Vecihi Kurtuluş savaşına son derece güzel bir damga vuracak olayları yapmasına neden olacaktır.

 

Bir gencin hayallerinin peşinden koşarak Kurtuluş Savaşında yapmış olduğu unutulmaz başarıların beyaz perdeye aktarıldığı Hürkuş Göklerdeki Kahraman sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Vahşiler adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.