Horoz Bayram 2018 Sansürsüz izle – Köylü Yerli Komedi Filmleri

11-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Horoz Bayram 2018 Sansürsüz izle – Köylü Yerli Komedi Filmleri
141

Şanlıurfa’nın bir köyünde tüm halkı dolandıran bir adamın hayat hikayesinin ele alındığı Horoz Bayram full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Horoz Bayram izle adlı film sinemalar da 2.473.795 kişi tarafından izlenmiş ve oldukça beğenilmiştir.

 

Horoz Bayram 2018 komedi filmi izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Bayram, Şanlıurfa’nın küçük bir köyünde yaşayan ve insanlar tarafından hiç sevilmeyen bir insandır. Bayram’ın köy halkı tarafından sevilmemesinin nedeni ise tüm halktan para almış olması ve bu paraları Bayram’ın köylü halka yeniden ödememesidir. Tüm köylü halka borç takan Bayram köye gelen hokkabaz bir arkadaşı ile evinde otururken evine gelen küçük çocuğun verdiği bir haber ile sarsılır. Köylü halk meydan da toplanmıştır ve hep beraber Bayram’ın evine giderek alacaklarını isteyeceklerdir. Bu durumu öğrenen Bayram tüm gerçekleri hokkabaz arkadaşına anlatır. Bu sırada hokkabaz arkadaşı Bayram’ı bu durumdan kurtarabileceğini söyler. Onu bir kabine koyarak horoza çevirmiş numarası yapacak ve bu horozun da 1 yıl sonra yeniden Bayram olacağını söyleyecektir. Böylelikle Bayram’ın borçlarını ödemesi için önünde 1 yıl daha süre olacaktır. Zeki hokkabaz arkadaşının bu planı son derece hoşuna giden Bayram ise hemen arkadaşını köy meydanına gönderir ve kalabalığı durdurarak onlara bir sihirbazlık yapmak istediğini söyler. O sıra da şans eseri oradan geçiyormuş gibi gördüğü Bayram’ı alarak bir kabine koyar. Kabinin kapağını 2 dakika sonra açtığında ise Bayram’dan eser yoktur. Bayram’ın yerine bir horoz gelmiştir. Son derece şaşıran halk hokkabaza Bayram’ı yeniden getirmesini ister. Alacaklı halk ise hokkabaz tarafından 1 yıl sonra anca kendine geleceğini öğrendiğinde ise bir anda homurdanmaya başlarlar. Fakat bu güzel sihir sonrasında adamın kendilerini de horoza çevirebileceğini düşünen halk mecburen 1 sene bekleme kararı alır. Arkadaşı ile birlikte İstanbul’a gidecek olan Bayram ise insanların parasını ödemek için hemen çalışmalara başlayacaktır. Horoz Bayram tek parça izle adlı film de bir adamın borcuna ne kadar sadık olduğunu fakat hayatın kendisine gülmediğinden dolayı borçlarına sadık kalamadığını ele almıştır.

 

Son zamanlarda insanların gülmesine neden olan ve eleştirmenler tarafından bile tam not alan bir film olan Horoz Bayram sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Balkaymak adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. SermetAtay 12 Eylül 2018, 22:00 -

    Bence harika olmuş. Horoz Bayram filmi herkesçe izlenmesi gerekir.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.