Hemşire Full Hd izle – 2018 Hemşire ve Hasta İlişkisi Konulu Filmler

15-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Hemşire Full Hd izle – 2018 Hemşire ve Hasta İlişkisi Konulu Filmler
173

2018 yılının en dramatik yerli filmlerinden olan ve farklı olarak bir çok ülke de çevrilerek yayınlanan bir film olan Hemşire tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Hemşire izle adlı film sinemalar da 4.267.399 kişi tarafından izlenmiştir ve bu izlenme toplam dünya sinemasın da izlenme sayısıdır.

 

Hemşire 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Leyla adında bir hemşire çok sevdiği erkek arkadaşı ile dünya evine girdikten sonra son derece mutlu mesut hayatını devam ettirmektedir. Zamanının bir çoğunu hastahane de geçiren ve kocasına pek fazla zaman ayıramayan bu kadın zamanla kocası ile arasının açıldığını anlar. Uzun zamandır birlikte bile olmayan bu ikilinin durumu Leyla’nın son derece moralinin bozulmasına neden olur. Kocası ile arasını düzeltmek için türlü planlar yapsa da hiç birisin de başarılı olamaz. Bu durumdan son derece sıkılan Leyla artık zamanının daha fazlasını hastahane de hastaları ile birlikte geçirmek te ve aynı zaman da fazla kilolarından da kurtulmak için spora başlamaya karar vererek daha mutlu olma çabalarına başlar. Fakat bir gün hastahaneye gelen bir mahkumun hemşireliğini yapmaya başladığı andan itibaren hayatın da köklü değişiklikler olacaktır. Hastahane de çıkan bir isyan sonucun da yaralanan ve isyanı çıkardığı düşünülen Kerem adındaki adam müşade altında tutulması ve can güvenliği için hastahaneye yatırılır. Bu gelen ilginç adamı gören Leyla’nın hemen dikkatini çeker. Leyla bu adamla ilgilenen hemşire olmak için hemen başhekim ile görüşür ve hastayı kapar. Aradan geçen süre zarfı içerisinde adam ile yaptığı sohbetler sonrasında aslında devrimin çokta kötü bir durum olmadığını anlayacaktır. Adamın kendisine verdiği taktikler sonrasında kocası ile arası bozuk olan kadının arasının düzelmesi ve bunun ardından eski mutluluklarına dönmeleri, devrim de köklü değişiklik olaylarının kadının daha çok ilgisini çekmeye başlayacaktır. Devlet içinde de bu tip değişikliklerin olması sonucun da halkın kazanacağını anlatan adamı dinledikçe adama karşı ilgisi ve sevgisi artan kadın, aslında ceza evlerinde yatan insanların haksız yere orada yattıklarını Hemşire sansürsüz izle adlı filmde anlayacaktır.

 

Ülkemiz de yapılan ve tüm dünya da yayınlanarak eleştirmenler tarafından tam not alan bir dramatik filmi olan Hemşire full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Vahşiler adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.