Hayalet Hikayeleri 2018 Türkçe Dublaj izle – İngiliz Gerçek Cin Hikayeleri

11-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Hayalet Hikayeleri 2018 Türkçe Dublaj izle – İngiliz Gerçek Cin Hikayeleri
86

Hayaletlerin varlığına inanmayan bir psikoloğun düşüncelerini değiştiren olayların nasıl geliştiğini beyaz perdeye aktaran Hayalet Hikayeleri tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 euro olarak açıklanmıştır. Hayalet Hikayeleri izle adlı film sinemalar da 4.263.753 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Hayalet Hikayeleri tek part izle

 

Hayalet Hikayeleri full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Goodman adındaki bir psikolog, görev aldığı okulda öğrencilerinin beynini yıkamaya başlar. Ders esnasında öğrencilere Tanrı’nın olmadığını, hayaletlerin olmadığını, ölümden sonra yaşamın olmadığını anlatması, Tanrı’nın oldukça zoruna gider. Adeta bir şeytan gibi görev yapması ve insanları bu şekilde doldurarak Tanrı’ya düşman etmesi adamın hayatının baştan sona değişmesine neden olacak olayların başına gelmesine neden olacaktır. Zamanın da İngiltere’de yaşanmış olan hayalet olaylarının çözüme kavuşamaması ve olayın üstünün kapanması İngiltere de oldukça olay olmuştur. Bu olayların baştan sona nasıl geliştiğini anlatan bir mezarlıklar aleminde gelen kitabın karşısına çıkması ve bu adamın bunları okuması olayların nasıl geliştiğini öğrenmesine neden olur. Tanrı’nın amacı bu adamın düşüncelerini değiştirerek genç akılları zehirlememesini sağlamaktır. Fakat okuduğu kitabın içerisindeki olayların hiç birisi hayatına ve düşüncelerine uyumlu bir olay ve konu değildir. Sonunda bu olayların kendisine uymadığını düşünen adamın, yaşanmış olayları bir bir araştırmasına neden olacaktır. Bunun sebebi ise düşüncelerine aykırı olan bu olayların komple yanlış olduğunu ispatlamaktır. Fakat olayların içerisine girdikçe başına gelen olayların hiç birisini bile mantıklı bir şekilde kendisine açıklayamaması Goodman’ın köşeye sıkışmasına neden olur. Sonun da kendisini bu şekilde yetiştirmiş olan hocasının yanına giderek kitapta yazanları hocasına sorduğun da ise hayatının en büyük şokunu yaşayacaktır. Zamanın da bu olayların kendi düşüncelerinin değişmesi için Tanrı tarafından kendisi için yapıldığını öğrenmesi Goodman’ın son derece korkmasına neden olacaktır. Artık bu adamın fikirlerinin ve düşüncelerinin değişmesi için hiç bir neden kalmamıştır.

 

Tanrı yolundan ayrılan fakat insanların Tanrı’nın varlığına inanmaması için çaba gösteren bir adamın başına gelen korkunç olayların ele alındığı Hayalet Hikayeleri Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İstasyon adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.