Green Book Türkçe Dublaj izle – 2018 Amerikan Biyografi Filmleri

07-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Green Book Türkçe Dublaj izle – 2018 Amerikan Biyografi Filmleri
112

Dünyaca ünlü yıldız oyuncunun baş rollerin de oynadığı, Viggo Mortensen gibi oyuncuları da kadrosun da barındıran Green Book Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Green Book izle adlı film sinemalar da 4.263.966 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Green Book 2018 tek part izle

 

Bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1960 yıllarında tüm dünyayı kasıp kavuran ve beyazlar tarafından devamlı saldırılara maruz kalarak canlarından olan siyahi insanların, bu saldırılar karşısında artık sessiz kalmama kararı alması ile birlikte siyahilerin çok olduğu Afrika’ya tek bir beyaz bile gidemez. Adeta saldırgan bir hal alan bu siyahilerin Afrika’da son derece hüküm sürmeleri tün dünyayı yöneten beyazlar tarafından oldukça tedirginlik ile izlenmekteydi. Bu sıra da yeni gelişmekte olan ve siyahiler ile beyazların bir arada yaşadıkları yer olduğundan dolayı cinayet oranları son derece artmıştır. Bu sıra da bu kavgaların ve savaşların insanlara yarar getirmeyeceğini düşünen Don Shirley adlı bir piyanist, Afrika’dan çıkarak Amerika’ya gider ve burada beyaz insanların bir konserin de turneye çıkmaya karar verir. Her ne kadar çok büyük tepkiler alacağını bilse de dünya da barışı sağlamak için bir adım atmak zorunda olduğunu düşünen bu adam, en yakın arkadaşı olan ve beyaz bir insan olan Kuyt ile bu yolculuğa çıkmıştır. Kuyt her ne kadar Don Shirley’in şoförü olsa da aynı zaman da ona arkadaşlık eden en yakın dostlarından bir tanesidir. Gititkleri Amerika’da siyahileri hiç sevmeyen ve onlardan dost olmayacağını düşünen, fakat tüm bu düşüncelerine rağmen oldukça iyi kalpli bir insan olan Tony ile karşılaştığın da aslında tüm insanlarn da ön yargılarının kırılabileceğini düşünür. Böyle ön yargılı bir adamın Don Shirley’i tanıdıktan sonra tüm fikirlerinin değişmesi ve oldukça iyi dost olmalarının bir anlamı olmalıdır. Sonunda bu üçlü hayatlarını ırkçılığa karşı savaşarak geçirmeye karar vereceklerdir. Green Book Türkçe dublaj izle adlı film ırkçılığa karşı bir şirket tarafından yapılmış ve tüm dünya da yayınlanmasına karar verilmiş bir filmdir.

 

Son zamanlar da artan ırkçılık olaylarının insanlara nasıl zararlar verdiğini beyaz perdeye aktaran Green Book full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Anaokulu Öğretmeni adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.