Göç Yolu Elveda Balkanlar 2018 Tek Parça izle – Yerli Avrupa Dram Filmleri

04-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Göç Yolu Elveda Balkanlar 2018 Tek Parça izle – Yerli Avrupa Dram Filmleri
346

Balkan Savaşı sonrasın da ülkesine göç etmek isteyen Türklerin dönüş yolunda başına gelen çileleri konu alan Göç Yolu Elveda Balkanlar full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Göç Yolu Elveda Balkanlar izle adlı film sinemalar da 4.364.758 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Göç Yolu Elveda Balkanlar 2018 izle

 

Göç Yolu Elveda Balkanlar sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. 1. Dünya Savaşı öncesinde Balkanlar’da Fransız ihtilalini baz alarak Osmanlı’ya ayaklanan devletleri bastırmak için Osmanlı’nın giriştiği savaş sonrasında yenik düşmesi, Balkanlar da yaşayan Türkleri inanılmaz derece de zor durumda bırakır. Savaşın kaybedilmesi işe birlikte Balkanlar da bulunan devletlerin askerleri ve halkları tarafından son derece saldırılara ve soykırımlara maruz kalan Türkler, buradaki evlerini bırakarak anavatan olan şu anki Türkiye topraklarına geri gelmeyi kafalarına koyarlar. Fakat göç sırasın da askerlerin silahlı saldırıları sonrasın da bir çok şehit veren insanlarımız sonunda yeni kurulan TBMM hükümetinden yardım istemeye karar verirler. Bu olaylardan haberi olan ve hükümetin kurucusu Mustafa Kemal, hemen yanındaki kurmaylarına bir emir vererek güvenli yol oluşturulması için özel eğitimli askerlerin balkanlara gönderilmesini ister. Bu askerler tarafından oluşturulacak güvenli yol sayesin de gecenin karanlığın da tüm insanların ülkeye getirilmesini isteyen Mustafa Kemal, operasyon tamamlanana kadar bu operasyonu baştan sona kadar bizzat kendisi izler. Fakat aksilikler sonrasında Balkanlar da sıkışıp kalan askerlerini ve vatandaşlarını kurtarmak isteyen Atatürk, kurtuluş savaşı için kurduğu asker birliğini ne olursa olsun Balkanlara göndererek oradaki insanlarını kurtarmayı kafasına koyar. Bu durumdan haberdar olacak olan Balkan devletleri ise Atatürk’ün oldukça kararlı olduğunu öğrendikleri anda bir savaşı daha kaldıramayacaklarını düşündüklerinden dolayı Türk askerlerinin ve halkının anavatana geçmesine hiç istememelerine rağmen izin vermek zorunda kalacaklardır. Fakat bu geçiş sırasında sivil halkın askerlerimize ve halkımıza yaptıkları pislikler tamamen beyaz perdeye yansıtılmıştır.

 

1. Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı öncesinde Atatürk’ün yapmış olduğu gizli kahramanlığı konu alan Göç Yolu Elveda Balkanlar tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Keşif Çanakkale adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.