Gece Gelen 2018 Tek Parça izle – Karanlık Alem Canlıları Filmi

01-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Gece Gelen 2018 Tek Parça izle – Karanlık Alem Canlıları Filmi
373

Amerika’da bir anda işlenmeye başlayan cinayetlerin ardından araştırmak için giden biriminde gizemli bir şekilde cinayete kurban gitmesini konu alan Gece Gelen Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gece Gelen izle adlı film sinemalar da 2.167.273 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Gece Gelen 720p izle

 

Filmin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için kısaca ele alacak olursak, ailesi ile birlikte orman evine taşınan bir adam, gündüz vakti ormanı gezmek için dışarıya çıktığında başına aldığı bir darbe sonrasında bayılır. Gözlerini açtığı zaman ise karşısındaki adam bazı sorular sorar. Bu adamın zararsız ve hasta olmadığını düşünen ormandaki garip adam, adama ve ailesine yardım edeceğinden bahseder. Bu durum karşısında 1 zenci kız, 1 zenci erkek ve ormandaki garip silahlı adam, ailesi ile birlikte orman evine yerleşen Thony’e ve ailesine yardım etme kararı alır. İlk başlar da hangi konuda kendilerine yardım edeceklerini anlamayan Thony, daha sonra kendilerine anlatılan ormandaki garip yaratık hikayesinden sonra bu 3 adama güvenmeye karar verir. Ormanın hikayesini daha önce gazetelerden okuduğunu hatırlayan Thony, bu bölge de bir ailenin katledildiğini ve aileyi aramaya gelen insanların ise kısa zaman da hastalıkltan öldüklerini hatırlar. Bu durum karşısında oldukça korkan Thony ve ailesi, yanlarındaki adamların kurallarına uymaya karar verirler. Bu kurallar, gece dışarı çıkmamak ve gündüz dahi olsa tek başlarına ormanda gezmemektir. Fakat bir akşam yemek yerlerken mahsenden gelen ses ile irkilen bu aile, mahsenin kapısını açık unutmuştur ve dışarıdaki o tehlikeli varlık sonunda eve girmeyi başarmıştır. 3 arkadaş aileye zarar gelmemesi için her ne kadar insanüstü çaba sarf etseler de yavaş yavaş kendileri de hastalığa yakalanmaya başlayacaklardır. Korkunun insanı bir canavara dönüştürdüğü bu hastalık sonrasında dışarıdaki yaratıktan çok ev halkı birbiri için daha tehlikeli hale gelecektir. Gece Gelen full hd izle adlı filmi izlerken korkudan yerinizde duramayacaksınız. Orman evinde yaşamak isteyenler bu filmden sonra kararlarını bir kez daha gözden geçireceklerdir.

 

Son zamanların Cin filmlerine inat yapılmış ve seri cinayetler ile insanlara korku salan bir film olan Gece Gelen tek parça izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tanrıdan Gelen adlı filmimizi de seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.