Gece Dünyayı Yuttuğunda Türkçe Dublaj izle – 2018 Fransız Yapımı Korku Filmi

08-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Gece Dünyayı Yuttuğunda Türkçe Dublaj izle – 2018 Fransız Yapımı Korku Filmi
508

Gece Dünyayı Yuttuğunda Türkçe dublaj izle filminin yapımcılar tarafından yapılan açıklamalarına göre bütçesi 5.000.000 dolar olarak bildirilmiştir. Gece Dünyayı Yuttuğunda izle filmi sinemalar da korku ve zombi filmi sevenler tarafından 6.384.005 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Gece Dünyayı Yuttuğunda full izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yaşayan ölülerin istilasına uğramış bir adamın konusunu ele almaktadır. Gece arkadaşlarıyla parti veren Sam çok sarhoş olur. Sabah uyandığında kendisini bir apartman dairesinde bulan Sam bu duruma çok öfkelenir. Neden burada olduğunu ve evinde olmadığını düşünür. Sokağa çıktığında etrafta hiç insan yoktur. Neler olduğunu ve sokakta neden kimsenin olmadığını öğrenmek isteyen Sam nereden öğreneceğini bilemez. Sokakta yaşlı bir adam görür. Bu adam şehrin yaşayan ölüler tarafından istila edildiğini ve herkesin saklandığını söyler. Bazıları ise yaşayan ölüler tarafından ısırılarak onlardan olmuştur. Bunları duyan Sam çok şaşırmıştır. Yaşayan ölüleri kendi gözleriyle gördükten sonra Sam kendisini bulduğu apartmana gider. Kendisini yaşayan ölülerden korumak için apartmana bariyerler kurar. Ancak yaşayan ölülerden korunmak pekte kolay değildir. İnsanları yavaş yavaş ele geçiren bu yaşayan ölüler dünyanın sonu olmaya başlamaktadır. Sam bir gece de bütün bunların nasıl olabileceğini bilmiyordur. Gittikçe çoğalan ve güçlenen bu yaşayan ölülerin saldırısı şiddetli bir şekilde devam etmektedir. Sam apartmana bariyerler kurmasına rağmen o korkuç varlıklar bunların hepsini yok ediyorlardır. Nereye saldırdığını bilmemelerine rağmen her şeye herkese saldırıyorlardır. Elindeki malzemelerle daha ne kadar dayanabileceğini bilmemektedir. O gece neler olduğuna dair birşeyler hatırlamaya çalışsada aklına en ufak bir şey gelmez. Ancak kendisini biraz daha zorlayan Sam o gece ilk parti evinin saldırıya uğradığını hatırlar. Bütün arkadaşları yaşayan ölüler tarafından saldırıya uğramıştır. Kimileri yaşayan ölü olmuş kimileride saklanmıştır. Sam’ın o apartmanda yiyebileceği yemek yoktur açlıktan ölmek üzeredir. Artık onun için çabalamak çok zorlu bir hale gelmektedir. Sam yaşayan ölülerin elinden kurtulup yeni bir hayata başlayabilecek midir? Gece Dünyayı Yuttuğunda tek parça izle adlı filmi izlerken korkudan yerinizden duramayacak ve bir daha mezarlıklara tek başınıza gidemeyeceksiniz.

 

Son zamanların en iyi zombi filmleri arasında bulunan Gece Dünyayı Yuttuğunda full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dokunma Bana adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.