Fındık Veresiye Sansürsüz izle – 2018 Fındık Ağası Komedi Aşk Filmleri

23-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Fındık Veresiye Sansürsüz izle – 2018 Fındık Ağası Komedi Aşk Filmleri
389

2018 yılının yaz ayında vizyona giren ve izleyiciler tarafından tam not alakara bir çok TV’nin yayınlamak için ihalelere girdiği Fındık Veresiye tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Fındık Veresiye izle adlı film sinemalar da 5.274.394 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Fındık Veresiye tek part izle

 

Fındık Veresiye sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. Ordu’nun sessiz ve sakin bir köyünde yaşayan Metin, orta gelirli bir ailenin oldukça dürüst ve köylü tarafından son derece sevilen tek oğludur. Köy de ne kadar yardım edilmesi gereken bir iş varsa insanların hemen aradıkları ve yardım istedikleri kişi olan Metin, insanlara yardım etmenin kendisine son derece huzur verdiğini bilir. Bu nedenden dolayı hiç bir işte kaçmayan Metin adeta köylünün kahramanı haline gelmiştir. Çocukluğundan beri Necla adında bir kız ile aşk yaşayan ve artık yaşı geldiğinden dolayı evlilik hayalleri kuran Metin’in tek sıkıntısı kızın Ordu’nun en zengin ailesinin kızı olmasıdır. Fındık tarlalarının neredeyse tamamının sahibi olan Hasan’ın kızı olan Necla, her ne olursa olsun çocukluk aşkı olan ve karakteri ile herkesin sevgisini kazanan bu delikanlı ile evlenmeye kararlıdır. Bu durumdan babasına söz ettikten sonra adeta aldığı cevap karşısında şok geçirecek olan Necla günlerce odasından çıkmaz. En sonunda kızına izin verdiğini söyleyerek kendisine gelmesini sağlayan Hasan’ın aslında bambaşka planları vardır. Oldukça fakir olan Metin’in kızı ile evlenmemesi için türlü planlar yapacak olan bu adam kendisine yardım edecek onlarca adam tutar. Bu sıra da Necla’ya aşık olan ve köyün en haylaz insanlarından birisi olan Ahmet ise Necla’yı Metin’den ayırarak kendisine yar olması için türlü oyunlarını çoktan devreye sokmuştur. Ahmet’in en yakın kız arkadaşı ise Metin’e aşık olunca Ahmet’in türlü oyunlarında ona yardım edecek ve bu sayede Necla Ahmet’e kaldığı gibi Metin’de Sibel’e kalacaktır. Tüm bu planlar adeta Necla’nın babası Hasan’ın istediği fikirleri destekliyor olmasından dolayı bu iki kişi ile bir araya gelecek olan Hasan, kızını Metin’e vermektense en azından geliri olan Ahmet’e vermeye daha sıcak bakar. Peki tüm bu oyunlara rağmen Metin ve Necla aşklarının gücü sayesinde birbirlerine kavuşacaklar mıdır yoksa bu oyunlara yenik düşerek yıllarca süren aşklarına son mu vereceklerdir?

 

Birbirini çocukluktan beri seven iki aşığın karşısına çıkan zorluklara rağmen verdikleri savaşı komik bir şekilde ele alan Fındık Veresiye full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Bizum Uşaklar adlı filmimizi de sitemizde bulabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.