Fındık İşi izle 2014 türkçe dublaj full hd

20-07-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Fındık İşi izle 2014 türkçe dublaj full hd
4440

The Nut Job / Fındık İşi izle filmi doğanın insan ve hayvanlar konusundaki fikrine kara film tadında eğiliyor ve ortaya aksiyonu tükenmeyen bir film çıkıyor. 2005 yılında kısa film olarak tasarlanan Fındık İşi, Peter Lepeniotis’in ellerinde sadece çocukların ilgi odağında kalan değil, büyüklerin de ilgisini çekecek başarılı bir animasyona dönüşmüş. Şehrin içindeki bir parkta yaşayan hayvanların şehirde yiyecek bulma sorunundan yola çıkan film, hayvanların insanları örnek alarak bu soruna çözüm bulmalarına değiniyor. Sincap, fare, rakun ve köpek arasında geçen macera, hayvanları da kendi çıkar dünyaları içinde resmediyor, sincap Surley, arkadaşı fare Buddy ile şehrin sokaklarında yiyecek avına çıkarken azılı rakun ve evcil köpek de onların planlarını alt üst etmek için kolları sıvıyor.

Tabii bir de bankayı soymak için paravan bir fındık şirketi kuran insanlar var. İnsanlar bankadaki paranın, hayvanlar ise fındıkların peşinde sürekli bir devinim sergiliyor. Fındık İşi fındıkları parka götürmek için plan yapan hayvanlarla, parayı bankadan çalmak için hazırlık yapan insanların kapışmalarından ilham alıyor, sürekli harcanan gayret bir işe yaramıyor ve animasyon kara filme doğru hızla sürükleniyor. Filmin diğer animasyonlardan farkı, çıkarları uğruna insanları ve hayvanları olumsuz göstermekten çekinmemesidir. Bir hata sonucu parkta bütün hayvanların sığınağı olan koca ağacı yakmaktan, hayvanları bin bir türlü tehlikenin içine sokmaktan ve kuruyemişleri bir türlü ulaşılamaz noktaya taşımaktan yılmıyor. Fındık İşi türkçe dublaj izle kaliteli bir yapım.

The Nut Job izle Bir nevi sonlanamayan bir aksiyon sunuyor. Bu da sürekli herkesin birbirinin kuyusunu kazdığı bir durum yaratıyor ki, keyifle izliyorsunuz Fındık İşi’ni. Bu kadar popüler bir ikonun animasyonda ne işi var diye sorsam da filmin sınır tanımaz aksiyonuna denk geliyor. İzleyeni filme ortak kılmak için kısa ve etkili bir yol belki de. Doğanın mucizevi gücü, hayvanların şehirde var olmaya çalışan gücüne bir selam çakıyor ve fındık yağmuruna tutuyor onları… Geriye ağaca yeni bir yaşam şansı sunmak kalıyor. Fındık İşi hayvan ve insan algısına dair başarılı bir kara film kafası, çocuklarına eşlik etmek isteyen büyüklere duyurulur.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (2)
  1. serpill 21 Temmuz 2016, 14:25 -

    Bu sincapalrı çok beğendim ya 10 yaşımda kızım’a birlikte izledim çok zev aldım gerçekten çocuklar için yapılmış bir animasyon herkeze iyi seyirler.

  2. serpil_34 27 Temmuz 2016, 14:06 -

    Çok şeker bir o kadarda akıllı sincap çok sevdim ben 15 yaşındayım tüm arkadaşlara bu animasyonu tavsiye ederim. teşekkür ederim.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.