Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları Türkçe Dublaj izle – Büyü Filmleri

17-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları Türkçe Dublaj izle – Büyü Filmleri
661

Büyücülük okuluna seçilen öğrencilerin başlarından geçen fantastik olayların konu alındığı Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 13.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları izle adlı film sinemalar da 6.288.589 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları izle

 

Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları full hd izle adlı Harry Potter benzeri filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Karanlık büyücü olan Gellert Grindelwald, Newt Scamander’ın yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir kongresini ele geçirmek için çabalarlar. Ancak Gellert Grindelwald amacı bir büyü okulu açıp öğrencilere kötü büyüleri öğretmektir. Gellert Grindelwald kendisine bir büyü okulu açarak yeni müritler toplamaktadır. Ancak topladığı müritlerin Gellert Grindelwald’ın amacından haberi yoktur. Newt ile yanyana olan Gellert Grindelwald Sihir kongresine ulaşmaya çok az kalırr. Güçlü ve kalabalık olan Gellert Grindelwald aynı zamanda acımasızlığı ve hırsı ile kimsenin önünde eğilmez. Her zaman başarılı bir büyücü olarak bilinmesine rağmen yaptığı bir hatadan ötürü Sihir kongresinden Albus Dumpledore olan hocası yüzünden atıldığı için kinlenmiştir. Bu yüzden intikam planları kurar. Ancak her şeyden önemlisi Gellert Grindelwald için sihir kongresindekinden daha iyi büyücüler yetiştirmektir. Karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ın planlarını öğrenen Albus Dumnledore onu durdurmak için eski öğrencisi Newt Scamander’den yardım ister. Ancak Newt baştan itibaren Gellert Grindelwald ile birliktedir. Albus onu kendi tarafına çekmek için elinden geleni yapar. Ancak karşılarında ki Gellert Grindelwald çok güçlenmiştir. Onunla karşı karşıya gelirlerse kaybetme ihtimalleri çok yüksektir. Newt, Gellert Grindelwald’i ihanet etmek istemese bile onun çok tehlikeli olabileceğini bildiği için ne yapacağını bilmemektedir. Eğer sihir kongresi Gellert Grindelwald’ın elinde olursa öğrencileri ve sihir kongresini kötü amaçları için kullanır. Bu durum sonucunda Newt kararını vererek Albus’un yanın da olmayı tercih eder. Onun için en önemli olan çocuklardır. Onların kötü birer büyücü olmasını istemez ancak Gellert Grindelwald ile karşı karşıya da gelmekten çekinir. Yapabileceği tek şey Gellert Grindelwald’dan daha iyi büyücüler yetiştirip ona karşı gelmektir. Newt ve Albus karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ı durdurabilmeyi başaracak mıdır ?

 

Haryy Potter filmi ile benzerlikleri dikkatinizi çekecek olan ve bu yüzden daha keyifli izleyeceğiniz Fantastik Canavarlar Grindelwald’ın Suçları Türkçe dublaj izle filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cadılar Bayramı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.