Ev Kira Semt Bizim 2018 Türk Komedi izle – Sansürsüz Komik Filmler

05-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Ev Kira Semt Bizim 2018 Türk Komedi izle – Sansürsüz Komik Filmler
2386

2018 yılının en komik Türk filmleri arasında gösterilen ve Beşiktaş’lıların sloganıyla isimlendirilen Ev Kira Semt Bizim sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.500.000 TL olarak açıklanmıştır. Ev Kira Semt Bizim izle filmi sinemalar da şu zamana kadar 562.782 insan tarafından Türkiye genelinde izlenmiştir.

 

Ev Kira Semt Bizim 2018 filmi izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, çocukluk yıllarından beridi aynı mahallede doğmuş ve belkş de komşuluk ilişkilerinin en iyi yaşandığı bir mühiyyet hayatlarını sürdüren bir grup arkadaş, burada adeta eski İstanbul’u yaşamaktadırlar. Fakat kentsel dönüşüm adı altında zenginlerin ilgi odağı olmaya başlayan İstanbul’un göbeğindeki bu semt ilgiden dolayı kiraların artmasına sebep olmuştur. Yaşanmaz bir hale gelmeye başlayan ve gözde haline gelmesinden dolayı kiraların da artması sebebiyle mahalleli yavaş yavaş başka yerlere taşınmaya başlamıştır. Eski mutlu hallerinden uzak olan bu mahalle de bu bir grup arkadaş Latif baba dedikleri mahallenin en eski insanının ev sahibi tarafından dışarıya atılmasıyla bardaktaki son damlanın da taştığını anlarlar. Bu durum karşısında hemen harekete geçen bu arkadaşar bir plan yaparlar. Bu insanların amaçları mahallelerini eskisi gibi yaşanır hale getirmek ve sıcak komşuluk ve arkadaşlık ortamlarını yeniden kurmaktır. Yaptıkları plan doğrultusunda harekete geçen bu insanların akıl almaz komik maceralarına Ev Kira Semt Bizim tek parça izle adlı filmde tanıklık edeceksiniz. Arkadaşlığın ve komşuluğun yaşandığı son kalenin de yıkılmaması için büyük bir çaba gösterilecektir.

 

2018 yılında insanlara eski komşuluk ve arkadaşlık duygularını aşılamayı hedefleyen Ev Kira Semt Bizim 720p full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da komedi filmi sevenler Derin Sular adlı filmimize de göz atabilirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.