El Royale’de Zor Zamanlar Türkçe Dublaj izle – 2018 Sır Perdesi Filmleri

09-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
El Royale’de Zor Zamanlar Türkçe Dublaj izle – 2018 Sır Perdesi Filmleri
480

Geçmişte yaşadıkları sorunları aynı otelde birbirlerini hiç tanımadan denk gelen insanların günümüz zamanda ortaya çıkmasını konu alan ve sırlarının hepsinin ortaya döküldüğü El Royale’de Zor Zamanlar tek parça izle adlı filmin bütçesi 2.300.000 dolar olarak açıklanmıştır. El Royale’de Zor Zamanlar izle adlı film sinemalar da 3.589.380 kişi tarafından büyük bir beğeni ile izlenmiştir.

 

El Royale’de Zor Zamanlar 2018 tek part izle

 

Bu efsane filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Karanlık geçmişi olan 7 insandan bahseden bir filmdir. Bu 7 kişi kaderleri sonucuyla aynı otelde bulunmaktadır ve birbirleriyle tanışmışlardır. Hepsinin geçmişinde sakladığı çok önemli sırlar vardır. Geçmişte saklanan bütün sırlar bir gece de çözülecektir ve o gece de bu gecedir. Bu gece hepsinin son bir şansı vardır. Bazıları korkar, bazıları söylemek istemez ve bazıları da hemen yapayım da kurtulayım diye düşünmeye başlar. Fikir ayrılıkları sebebiyle herkes birbiri ile tartışmaya başlamıştır. Yavaş yavaş her kişinin sırrı ortaya çıkmaya başlamıştır. Sırlar ortaya çıktıkça çıkan kişiye karşı herkesin için de bir korku beslenmeye başlar. Hepsi birbirine korku dolu gözlerle bakmaktadırlar. Her kişinin farklı bir hikayesi vardır. Sırrı ortaya çıkan kişinin başına gelen olayları gördükçe hepsinin aklı başına gelir ve korku yerine birbirlerine destek çıkma koruma ve kollama işlevini yapmaya karar verirler. Aslında hepsi farkındaydı ama kimsenin kendisine söylemeye cesareti bulamamışlardı. Sırrı ortaya çıkan kişinin başına gelenleri gördükçe sıranın kendisinde olmasını istemeyen herkes bir yalvarış içerisine girer. Geçmişte yaşanmış onca acılara rağmen sırrıyla yüzleşebilenler olur ve bu durumdan kurtulan başlarına bir şey gelmediğini görürler. Kalan kişiler kendi arasında karar verir ve sıra kime geldiyse sırası gelen kişi tüm içtenliğiyle her şeyi itiraf eder yalan konuşmadan. Bu saye de hayatta kalabilmek için ufak da olsa kendilerine bir yol bulmuş olurlar. Bu film herkeste dehşet bir merak uyandıracak hiç beklenilmeyen bu sırlar herkesin heyecanını doruklara çıkaracaktır. El Royale’de Zor Zamanlar full hd izle adlı filmi izleyen insanlar, filmin etkisinde kalarak yıllar boyunca sakladıkları sırları en yakınlarına anlatacak ve hayatları asla ama asla eskisi gibi olmayacaktır.

 

Birbirlerini hiç tanımayan insanların bir otelde arkadaş olduktan sonra geçmişteki sır perdelerini ortaya döktükleri ve izleyenlerin de geçmişi ile yüzleşmesine sebep olan El Royale’de Zor Zamanlar Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Mucize 2 adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.