El Aviso 2018 Meksika Korku Filmi Türkçe Dublaj izle – Daniel Calparsoro Filmi

12-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
El Aviso 2018 Meksika Korku Filmi Türkçe Dublaj izle – Daniel Calparsoro Filmi
212

Gizemli bir mektup sonrasında yıllar önce kaybettiği kızının hayatta olabileceğini düşünen bir babanın intikam alma duygularının nasıl harekete geçtiğini konu alan El Aviso Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. El Aviso izle filmi sinemalar da 5.273.894 kişi tarafından izlenmiş ve oldukça beğenilmiştir.

 

El Aviso 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, bu film aldığı korkunç bir mektup sonucunda hayatı kabusa dönen bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Yıllar önce ölen kızının yazdığı bir mektuptur. Bunun sonucunda mektubun gönderildiği yere giden adam bir umutla kızının yaşadığını düşünür. Hiç bir yerde ceseti bulunamayan kızını yıllarca aramasına rağmen ondan ne bir haber ne de bir iz vardır. Taki kızı adında yazılmış bir mektup gelene kadar. Gittiği yerde kızını ne kadar arasada bulamaz ancak gittiği şehirde silahlı bir çatışma yaşanır. O çatışma içerisinde kızını gören baba ona doğru gideceği vakitte kalabalıkta kızını tekrardan kaybeder. Kızını aramaya koyulan baba kanlar içinde yerde yattığını görür. Yıllar önce kayıp olan ve öldüğü düşünülen kızını bulmuşken kaybediyordur. Kızının ağzından çıkan bir kaç kelime sonucunda kızı hayatını kaybeder. Adam ne yapacağını bilemez haldedir. Hayatı eskisinden daha da berbat bir hal alır. Yıllarca kızının öldüğünü düşünerek acılar içinde yaşayan bu adam, kendisine gelen mektup ile yeniden umutlanarak, kızını son anda kaybederken acıların daha büyüğünü yaşadığından dolayı hayatı perişan olacaktır. Fakat kısa süre içerisinde toparlandıktan sonra kızının ölmeden önce söylediği iki kelimeyi aklına getiren adam, kızının söylediği kişilerin peşine düşmeye karar verir. Amacı kızını bu hale getiren, yıllarca kızlarını kendilerinden alıkoyan ve bu sebepten dolayı karısının ölümüne sebep veren insanlardan intikam almaktır. Son parası ile kendisine bir silah alacak olan bu adam, kızının söylediği Joe Hart ismini araştırmaya başlar. Fakat kızının söylediği bu isim, ülkesinin en tehlikeli mafya grubunun liderinin adıdır. Ne olursa olsun kızının intikamını almak isteyen acılı babanın yapacaklarını El Aviso tek parça izle adlı filmde izleyeceksiniz. Bir baba kızının intikamı için canını ortaya koyarken, sizler bu adamı izlerken kızlarınıza daha fazla sahip çıkmaya karar vereceksiniz.

 

Son zamanların en acılı filmlerinden olan ve izleyicilerin kızlarına olan sevgilerinin artmasını sağlayan El Aviso full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz I Still See You adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.