Durak 2017 Sansürsüz izle – Yerli Gerilim ve Dram Filmleri

04-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Durak 2017 Sansürsüz izle – Yerli Gerilim ve Dram Filmleri
555

2017 yılında vizyon giren bir Türk filmi olan ve farklı konusu, içerisindeki gerilim ve dram ile insanları son derece etkileyen Durak tek parça izle adlı filmin bütçesi 1.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Filmin yapımcıları yaptıkları resmi açıklama da filmin sinemalar da 1.378.368 insan tarafından izlendiğini dip not olarak düşmüşlerdir.

 

Durak 2017 tek parça izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Gazeteci Tahir, öğretmen Feride ve Nizam adındaki bu insanlar, hayatlarında birbirlerini tanımamalarına rağmen kaderin cilvesine düşerek birlikte yaşam mücadelesi verme noktasına gelmiş insanlardır. Bu üç insanın ortak noktaları geçmişte yaptıkları ve affedilemez büyük hatalardır. Aradan yıllar geçtikten sonra gizli bir tarikattan mektup alan bu üç insan, kendilerine bile söylemeye korktukları sırların mektupların içinde olmasından dolayı davete icabet ederler. Vardıkları noktada bir tarikatın içerisinde olduklarını anladıklarında pişmanlık duysalar da iş işten geçmiştir. Hayatlarındaki en gizli sırların bile bu tarikatlar tarafından biliniyor olması üç insanın hayatlarının en korkunç anlarını yaşamalarına yetecektir. Tarikat elemanları ile geçen bir gecenin ardından sabah uyandıklarında kendilerini bir çölde bulurlar. Çöle konmuş bir durak ve etrafına çizilmiş bir çember vardır. Yanlarına konan ileti de ise çemberden çıktıkları anda ölecekleri yazmaktadır. Birlik olup bu durumdan kurtulmak için plan yapmaya başladıklarında ise kendilerine gelen ikinci mesaj sonrasında buradan sağ çıkmak için diğer insanlardan kurtulmak zorunda olduklarını anlarlar. 3 insandan sadece birinin hayatta kalacağı korkunç bir oyunun içerisine düşmüşlerdir. Durak full hd izle adlı filmde geçmişteki hataları ile yüzleşmek zorunda kalacak bu üç insanın hayatı ile ilgili en derin bilgiler bulunmaktadır. İnsanları her anında meraka sürükleyen bu harika baş yapıt ülkemiz haricinde yurt dışında da oldukça sevilmiştir.

 

Durak 720p izle adlı film konusu bakımından Türk insanlarının oldukça ilgisini çekmiştir. Bizler de bu filmi hd kalite de ve tek parça olarak sitemize eklemiş bulunmaktayız. Ayrıca bu tarz filmleri sevenler için Umut Çiftliği adlı filmi sitemize ekledik. Dilerseniz bağlantı adresini tıklayarak bu filmimizi de izleyebilirsiniz. Admininiz olarak herkese iyi seyirler diliyorum.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.