Dokunma Bana 2018 Türkçe Dublaj izle – Hasta İnsanların Aşk Filmi

06-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Dokunma Bana 2018 Türkçe Dublaj izle – Hasta İnsanların Aşk Filmi
847

Hastalıklarından dolayı tüm duyguları öldü zannedilen insanların aşk gibi bir duyguya karşı koyamamasını konu alan Dokunma Bana tek parça izle adlı film sinemalar da 5.236.382 insan tarafından izlenerek oldukça yoğun ilgi görmüştür. Dokunma Bana izle adlı film yapımcılarının açıklamalarına göre 6.000.000 dolar harcanarak hazırlanmıştır.

 

Dokunma Bana 2018 izle

 

Dokunma Bana Türkçe dublaj izle filminin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için kısaca ele alacak olursak, Birbirlerine hem çok yakın olmak isteyip, hem de çok uzak olan Laura, Tómas ve Christian’ın hikayesini anlatmaktadır. Akıl sorunları olan bu üç kişi aynı gün hastaneye yatırılır. Yıllarca aynı odada yaşayıp birbirleriyle hiç bir şekilde konuşmazlar. Hastanede ki doktorlar tarafından deney olarak kullanılan bu üç kişi aldığı ilaçlar yüzünden kendilerini kaybederler. Hayatlarının her zaman zorlu döneminden geçmiş Laura, Tómas ve Christian’ın akıl sorunları olmasa bile onlara verilen ilaçlarla delirtilmişlerdir. Artık ilaçları gizli gizli içmekten vazgeçen bu üç kişi yavaş yavaş kendilerine gelirler. Tek amaçları özgürlüğüne kavuşup buradan kurtulabilmektir. Aynı odada yaşayıp bunca zaman boyunca birbirlerine hiç bir şekilde dokunmamışlardır. Her şey onlar için çok zordur. Onları buraya hapis eden insanlardan kurtulup bir kuş gibi özgür olmak istiyorlardır. Bir zaman geldiğinde Tomas, Christian’a dokunmayı başarır. Birbirlerine dokunduklarını gören doktorlar bir şeylerin ters gittiğini farkına varırlar. Hastaları bağlayarak ilaçları zorla içirmeye çalımaktadırlar. Ancak Laura, Tómas ve Christian daha fazla onlara izin vermeyip dediklerini yapmazlar. Bu durum yüzünden doktorlar elektroşop verme kararı alırlar. Laura, Tómas ve Christian’ın üzerinde deney yapan doktorlar onları tekrar eskisi gibi yapmayı başarır. Bu üç hasta kendilerini sonsuza kadar bu çukurun içinde bulurlar. Touch Me Not (Dokunma Bana) bize yakınlığın aslında çok uzakken de olabileceğini, sevginin her zaman koşulsuz şartsız birbirlerine dokunamadan konuşamadan da devam edebileceğini anlatmaktadır. İnsanlar aşk konusunu ve sevgi konusunu temas zannederler iken burada akıl hastası olan insanlar bu sevgi birbirlerine dokunmadan göstereceklerdir.

 

Hasta insanların hasta insanlar ile ilgilendikleri ve onlara karşı aşk besledikleri konusunu ele alan Dokunma Bana full hd izle filmi sitemize full hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmimize benzer bir film daha izlemek isterseniz Radiogram adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.