Deliler Sansürsüz 2018 Tek Parça izle – Türk Tarihi Savaşları Filmi

18-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Deliler Sansürsüz 2018 Tek Parça izle – Türk Tarihi Savaşları Filmi
1231

Osmanlı padişahının emri ile özel bir operasyona çıkan askerlerin yaşadıklarını konu alan Deliler tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 TL olarak bildirilmiştir. Deliler izle adlı film sinemalar da 5.278.482 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarı elde etmiştir.

 

Deliler 2018 sansürsüz izle

 

Deliler sansürsüz izle adlı filmin konusundan kısaca bahsetmemiz gerekirse, Osmanlı tarihini anlatan bir filmdir. Fatih Sultan Mehmet zamanını anlatır. Romanya Prensi Vlad ile arasında geçen savaşı konu alır. Fatihin gönderdiği Osmanlı elçisini Prensin infaz etmesi durumunda aralarında savaş başlar. İnfaz edildiğini öğrenen Fatih bu duruma üzülür ve Vlad’ın ölmesi için Baba Sultan’a ferman verir. Baba Sultan’ın amacı bu ferman üzerine Vlad’ın peşine düşüp onu öldürmektir. Yola Deliler Birliğiyle beraber çıkmaya karar verir. Yol boyunca her şey normal bir şekilde ilerler. Yolda bir köy yakınlarından geçerken birliklerden birinin ve bu birliğin aslında Vlad’ın çetesi olduğunu öğrenirler ve köyü Vlad’ın çetesinden kurtarmak için Vlad ile savaşa girerler. Deliler Birliğinin şuanda tek bir amacı vardır, o da köyü kurtarıp Vlad’ı infaz etmektir. Köye saldıran çeteye karşı geri karşılık veren Deliler Birliği köydeki savaşı çok rahat bir şekilde kazanmıştır ama ellerinden Vlad’ı kaçırmışlardır. Ellerinde bir zafer olması bile onları mutlu eder. Köy halkıyla savaştan sonra oturup konuşup muhabbet ederler. Köy halkı yaptıkları bu iyiliğe karşılık Deliler Birliğine yiyecek ve içecek ikramında bulunup geceyi köylerinde geçirmelerini teklif eder. Deliler Birliği ilk başta ne kadar istemese bile o kadar ısrara rağmen karşı koyamayıp en sonunda kabul etmek zorunda kalır. Yarın sabah erkenden yola çıkmak için geceden hazırlıklarını yaparlar. Sabah olduğu zaman kimse uyanmadan köyden ayrılırlar. Yollarına devam ederken sürekli yollarını kesecek bir enkaz çıkar ama hiç kimsenin bu enkaz umurunda değilmiş gibi davranarak bakmadan yardım etmeden seçileceğine inansalar da geçilmeyeceğini anlarlar. En sonunda Vlad’ın olduğu sınırları içerisine gelmiştir. Vlad’ın ordusuyla savaşa giren Deliler Birliği bu savaşı uzun uğraşlar sonucu kazanır ve Vlad’ın kaçmamasını sağlayabilecek her türlü çıkışı kapatarak sürekli önüne çıkıp engel olurlar. Vlad’ın artık kaçmaya bir yeri kalmayınca sonuna yaklaştığını anlar ve kendini serbest bırakır. Fatih’in verdiği öldürün fermanına uyarlar ve Vlad’ı öldürürler.

 

Osmanlı askerlerinin ne kadar tecrübeli olduklarını ve verilen emirleri saniyesi saniyesine nasıl yerine getirdiklerini ekranlara taşıyan Deliler full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Overlord adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.