Dehşetin Yüzü 2018 Tek Parça izle – Amerikan Rahibe Korku Filmleri

03-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Dehşetin Yüzü 2018 Tek Parça izle – Amerikan Rahibe Korku Filmleri
454

Rahibelerin şeytani bir varlık ile araların da geçen savaşı konu alan ve dini inançların gücünü ortaya koyan Dehşetin Yüzü Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.200.000 dolar olarak açıklanmıştır. Dehşetin Yüzü izle adlı film sinemalar da 4.537.274 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Dehşetin Yüzü 2018 korku filmi izle

 

Dehşetin Yüzü tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Hayatını rahibe olabilmek için harcayan ve sonunda rahibe olma yolunda büyük adımlar atan Irene adlı bir kadın, Vatikan’a bağlı bir manastırda çalışmaya başlar. Bura da tanıdığı ve geçmişinde büyük sıkıntılar yaşayan Rahib Burke ile tanışan Irene, bu rahipten çok şey öğreneceğini düşünerek onunla yakın arkadaşlık kurmaya karar verir. Bu adam ile yakından arkadaş olduktan sonra adamın geçmişinde yaşadığı olayları duyduğun da kanı donacak olan bu kadın, o anlar da adamın yanında olabilmek için her şeyi göze alabileceğini söylemiştir. Geçmişi adeta şeytani varlıklar ile savaşarak geçen bu adamı hayranlık ile izleyen Irene, rahibe olduktan sonra kendisi de şeytani güçler ile savaşmaya karar verir. Tam bu sıra da Vatikan’a gelen bir haber bu ikilinin güçlerini ve dini hislerini birleştirmelerine neden olacaktır. Romanya’nın en ucra köşesinde bulunan bir kilisenin şeytani varlıklar tarafından ele geçirildiği haberi gelmesi ile hemen harekete geçecek olan Rahib Burke, buraya gitmeden önce kadının kendisi ile gelebileceğini söyler. Bu teklif karşısında oldukçaa gururlanan Irene ise yaptığı hazırlıklar sonrasında Burke ile birlikte yola çıkar. Gittikleri Kilise’nin içerisine girdikleri ilk andan itibaren tüyleri diken diken olan bu ikili, burada çok güçlü bir şeytani varlığın olduğunu anlayacaklardır. Fakat yaptıkları araştırma sonrasında buraya musallat olan şeytani varlığın eski bir rahibe olduğunu anladıkların da daha detaylı bir araştırma yapmak zorunda kalacaklardır. Yaptıkları ayrıntılı araştırma sonrasında kilise de dönen kirli oyunları ortaya çıkarmış olan bu ikilinin kilise de çıkmaması için şeytani varlıkların saldırıları iyice artacaktır. Tek amaçları hayatta kalmak olan Burke ve Irene ise inanç ve dini duygularını birleştirerek bu şeytani varlıklar ile büyük bir savaşa gireceklerdir.

 

Son zamanların en korkunç Amerikan filmlerinden olan ve kilise de şeytani varlıkların nasıl güçsüz hale geldiğini Hristiyan halklarına aktaran Dehşetin Yüzü full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Ecinni adlı film de sitemize eklenmiştir. Herkese iyi seyirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.