Daha Yeni Başladık Türkçe Dublaj izle – Mafya Avukat Öldürme Filmleri 2018

14-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Daha Yeni Başladık Türkçe Dublaj izle – Mafya Avukat Öldürme Filmleri 2018
62

Ünlü oyuncu Morgan Freeman’ın başrollerinde oynadığı ve kadrosunda daha bir çok oyuncuyu bulunduran Daha Yeni Başladık full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Daha Yeni Başladık izle adlı film sinemalar da 5.273.893 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Daha Yeni Başladık tek part 2018 izle

 

Daha Yeni Başladık tek parça izle filminin konusundan siz değerli izleyicilerimiz için kısaca bahsetmemiz gerekirse, uzun yıllar boyunca Amerika’nın büyük mafyalarının avukatlığını yapan Duke, ülkede ki tüm mafyaların avukatlığını yapacak kadar güvenilir bir insan haline gelmiştir. Mafyaların tüm pis işlerinin mahkeme de aklanmasını sağlamış ve ülke de sözü geçen bir avukat şirketinin sahibi olmuştur. Bu kadar büyük bir güven kazanmasının ardından mafyalardan son derece dert yanan devlet sonunda bu adamı kendi saflarına çekmek için plan yapar. Adama sonsuza kadar bir otel veren ve bu otel de sonsuza kadar rahatlıkla yaşam sunan devletin bu teklifi Duke’nin aklını karıştıracaktır. Sonunda ne olursa olsun yıkılmayacak şey olarak devleti gören ve onun yanında yer almaya karar veren Duke, FBI’in koruma programı adı altına girerek mahkemeler de mafyaların tüm gizli işlerini anlatan gizli tanık halini almıştır. Bir anda tüm mafyaların yaptığı pis işleri tek tek mahkemeler de anlatan bu adam, ülke de bulunan tüm mafyaların ölüm listesinde ilk sıraya çıkmıştır. Fakat devlet tarafından korunduğundan dolayı bir türlü adamın yerin bulamamışlardır. Hayatını golf ve kumar oynayarak geçiren ve aynı zaman da her gece farklı kadınlar ile birlikte olarak hayatının daha da uzadığına inanan Duke’nin bu yaşamı, kendisi gibi mafyaya avukatlık yapan adamın tüm ününü yerle bir etmesi ile son bulacaktır. Bunun yanı sıra aynı otel de olduklarını öğrendiğinde ise hayatının daha da mahvolmasına neden olacaktır. Fakat devlet tarafından korunmanın kendisine zarar gelmesini engelleyeceğine inanan bu adamın, Jhones adındaki adamdan aldığı bilgi ile kendisini mafya babalarının öldürmeye geldiğini öğrenmesi ile daha da büyük bir panik yaşayacaktır. Sonunda güveneceği tek adam olarak hiç sevmediği Jhones ile birlikte hareket etmek zorunda kalacaktır.

 

Mafya babalarına kazık atan ve devletin yanına yer alan iki adamın devlet tarafından dımdızlık ortada bırakılması ile hayatlarında olan maceraların ele alındığı Daha Yeni Başladık Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin benzeri olan Cici Babam adlı komedi filmi de sitemize eklenmiştir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.