Climax 2018 Full Hd izle – Korku Gizem Müzikal Fransız Filmleri

16-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Climax 2018 Full Hd izle – Korku Gizem Müzikal Fransız Filmleri
125

20 adet müziğe hayatını adamış gencin ıssız bir ormandaki okulda başlarına gelen korkunç olayları ele alan Climax full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Climax izle adlı film sinemalar da 2.643.963 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Climax tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1990’ların ortalarında 20 yetenekli genç dansçı iki hafta sonra katılacağı bir gösteri için 3 günlüğüne ormanın orta yerindeki yatılı okula gider. Bu 20 genç güzel bir şekilde provalarını yapar ancak kendilerini yavaş yavaş kötü hissetmeye başlarlar. Dans etmekte zorlanıyorlardır ve bir o kadar halsizlerdir. Gençler bu durum sonucunda ne yapacağını bilmiyordur. Hocalarıyla bu durumu konuşurlar ancak hocaları orada sessiz sakin bir şekilde gösteriye çalışmalarını söyler. Gençlerin daha yapabileceği bir şeyi yoktur. Yavaş yavaş vücutlarının uyuşmaya başladığını hissederler. Her şey çok eğlenceli gider partiler, danslar, bunları yaparak mutlu bir şekilde kafa dağıtırlar. Ancak unuttukları birşeyler vardır bu yatılı okul kokunç bir yerdir. Biraz parti, biraz dans, biraz eğlence vardır ancak çoğunlukla kan, ölüm, can acıtıcı aletler vardır. Prova için geldikleri bu yatılı okulda uyuşturucu etki vadır ve yavaş yavaş bu gençleri uyuşturarak ölümlerine adım adım kucak açtırıyordur. Bu uyuşturucuyu kimin yaptığı bilinmese de bulmak için uğraşırlar. Bu okula kilitlenerek çıkamazlar. Kaçmak isterler ancak bir türlü kaçmakta başarılı olamazlar. Telefonları çekmiyordur ormanın orta yerinde olan tuhaf, karanlık ve korkunç bir okulda mahsur kalmışlardır. Zamanları çok kısıtlıdır. 5 arkadaşının ölümünü izleyen 15 kişide yavaş yavaş ölmek üzeredir her dansçının kendisine göre olan bir ölümü vardır bütün bunların nasıl olduğunu bilmeselerde karşılarında olan kişi çok güçlüdür. Ona gücü yetmiyordur kaç kişi olduklarınıdahi bilmiyorlardır. Başarılı dansçıların ölümüne neden olan şeyi bulmak için uğraşırlar. ancak çok az kişi kalırlar bu yüzden daha fazla yapacakları birşeyleri yoktur. Kalan dansçılar bu korkunç okuldan kurtulup hayatta kalmayı başarabilecek midir ? Tüm bu soruların cevaplarını Climax tek parça izle adlı film de bulacaksınız.

 

Genç insanlara özellikle musallat olan doğaüstü varlıkların uyuşturucu etkisini konu alan Climax Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz El Aviso adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.