Çıplak Gögüslü Sarışın izle – (2010) Türkçe Dublaj Full HD

05-07-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Çıplak Gögüslü Sarışın izle – (2010) Türkçe Dublaj Full HD
4298

Çıplak Göğüslü Sarışın izle filmi 2010 yılında yönetmen Manuel Pradal tarafından çekilmiş olan Çıplak Göğüslü Sarışın gençlik filmleri kategorisinde ele alınabilir. Bu filmi sinemada izleyememiş olanlar için veya yeniden izlemek isteyenler için önerilebilecek filmler arasındadır. Yalnız dikkatinizi çekmek istediğimiz bir konu var, filmin bazı sahneleri soft porno dediğimiz görüntülere sahip. Gençlik filmidir derken işin içinde duygusallığı ve aşk da barındırdığını söylemek isteriz. Baş rol oyuncularına gelince; Caroline Raynoud, Niccholas Duvauchelle, Steve le Roi, Tomasz Kovalski, Vahina Giocante. Enteresan ve bir o kadar da sürükleyici olan senaryosunu seveceğiniz bu filmi izlerken hem eğlenecek ve hem de duygusallık yaşayacak ve kim bilir belki de kendinizden kesitler bulacaksınız.

 

cıplak-goguslu-sarısın-izle
Çıplak Göğüslü Sarışın full izle Filminde iki kız kardeşin öyküsü anlatılmaktadır, o güne kadar hiçbir işte dikiş tutturamamış, bir baltaya sap olamamış bu iki kız kardeş babalarının teknesinde çalışarak geçimlerini sağlamaya uğraşmaktadırlar. Louis ve Jülien adındaki bu iki kardeş ne yaparlarsa yapsınlar böyle bir tekneye sahip olamayacaklarının da farkındadırlar. Babalarının ölümünü beklemeleri de işe yaramayacaktır zira babaları vasiyet etmiştir, kendisi öldüğünde tekne kızlara değil, satılarak parası muhtaç olan insanlara kalacaktır. Satılan teknenin parası yardıma ihtiyacı olan düşkünlere dağıtılmak zorundadır. Baba ölür ve vasiyet ortaya çıkar, kızlar bu haberi duyunca sarsılırlar. Tekneye sahip olabilmek adına neler yapmaları gerektiğini düşünürlerken Çıplak Göğüslü Sarışın adı verilen bir tabloyu çalmak gelir akıllarına. Çıplak Göğüslü Sarışın türkçe dublaj izle filmi tam bir komedi bombası. Yine dram ve gerilim içeren 2015 yapımı yeni vizyona giren filmler arasındaki Karanlık Yerler isimli Dark Places filminde de bol bol gerilmek isteyenlerin tercih etmesi gereken bir yapım. Ama izlerken gözlerinizi kapatmak yok. Böyle kaliteli filmler ile hep sizinle olacağız.
The Blonde With Bare Breasts izle filminde, ikilimiz Tabloyu çalmak için bulunduğu müzeye girerler ve başarı ile tabloyu çaldıklarını zannederek sevinirler ama müze bekçisi Rosalie adında bir kadındır ve onları görmüştür. Kadın sessizce onları teknelerine ulaşana kadar takip eder ve kızlardan çok farklı bir istekte bulunur, onlarla beraber tekneye binip yolculuk etmek. Bu istek kızları çok şaşırtır ama yapacakları başka bir şey yoktur, mecburen Rosalienin teklifini kabul etmek zorunda kalırlar ve yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuk sırasında başta iki kız kardeş olmak üzere Rosalie ile de ummadıkları gibi bağlar yaşamaya başlarlar. Anlayacağınız gibi çok değişik ve enteresan bir senaryosu olan bu ilginç filmi severek izleyeceksiniz. Filmin devamı çıkarsa da Çıplak Göğüslü Sarışın 2 olarak eklenecektir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (3)
  1. ferdi 10 Temmuz 2015, 10:00 -

    Çıplak Göğüslü Sarışın izlerken adeta seksın doruklarına cıkacaksınız sızı tek gozlu ve amcık agızlı sıkkolar :))

  2. Muhammed 11 Ağustos 2015, 10:53 -

    o nasıl bir film ismi ya. çıplak göğüslü sarışın diye film mi olur ya. bu arada film güzelmiş arkadaşlar. takılmayın ismine, senaryosu çok güzel. etkiledi beni baya. siteye teşekkür ediyorum.

  3. seyfi 12 Şubat 2017, 19:57 -

    on numara film

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.