Cinayet Çıkmazı izle 2016 türkçe dublaj 720p full hd

31-08-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Cinayet Çıkmazı izle 2016 türkçe dublaj 720p full hd
6318

2016 yılı yapımı bir dram ve gerilim filmi olan Cinayet Çıkmazı, izleyiciye 95 dakika boyunca farklı bir hikaye sunuyor. Biraz kafa karışıklığı yaşayan seyirciler düğümü çözmek için ipuçlarından yararlanıyor. Cinayet Çıkmazı izlerken, siz de yer yer farklı ve karmaşık duygular içerisine girebilirsiniz. Yönetmenliğini Andy Goddard’ın yaptığı filmde başrol oyuncuları arasında; Patrick Wilson, Haley Bennett, Jessica Biel, Vincent Kartheiser ve Eddie Marsan sayılabilir. 1960’ların New York şehrinde geçen hikaye, aydınlatılamamış bir cinayetin gün yüzüne çıkması için gösterilen çabayı konu alıyor. Bu sürükleme sırasında izleyiciler evliliğinde sorunlar yaşayan Walter’in içine düştüğü duruma ve aldığı büyük darbelere de ışık tutuyorlar. Film, izleyicinin kafasını karıştırırken bir insanın ölmesini istemekle bunun gerçekleşmesi için çalışmak arasındaki farkın sorgulanmasını sağlıyor. Cinayet Çıkmazı Türkçe dublaj izleyerek siz de bu sorunun cevabını bulabilirsiniz!

 

 

cinayet çıkmazı full 720p izle

 

 

Gerilim ve dram ögelerini bir arada barındıran filmde, ters köşeye yatan seyirciler güçlü kadro ve görsel anlamda tatmin edici bir filmle karşılaşıyorlar. Müzikleriyle de dikkat çeken film dönemin yaşam şekline de vurgu yapıyor. Cinayet Çıkmazı full hd izlerken siz de eski zaman Amerikan hayatına yeniden göz atabilirsiniz. Merak uyandıran sahnelerin ve diyalogların yaşandığı filmde atmosfer de olağanüstü bir şekilde aktarılmış. Patricia Highsmith’in aynı eserinden uyarlanan film başarılı bir final sahnesiyle sonlanıyor. Yazarın 2016 yılında yayımlanan eseri aynı yıl bir sinema filmi olarak izleyicinin karşısına çıkmayı başardı.

 

 

Bir bütün olarak bakıldığında baştan sona sürükleyici ve heyecanın dorukta yaşandığı A Kind of Murder izlerken siz de yaşananlara yer yer şaşıracak ve düğümün çözülmesini dört gözle bekleyeceksiniz. İki kadın arasında kalan çaresiz bir kocanın başına gelenler sizi derinden etkileyecek ve belki de onun yerinde olmak isteyeceksiniz.

 

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.