Çılgın Baskın Full Hd izle – Polisiye Operasyon Filmleri 2018 Avrupa

11-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Çılgın Baskın Full Hd izle – Polisiye Operasyon Filmleri 2018 Avrupa
204

Bir kadının hayalleri peşinden nasıl koştuğunu ve özel bir time girdikten sonra neler yaşadığını beyaz perdeye aktaran Çılgın Baskın tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.800.000 dolar olarak açıklanmıştır. Çılgın Baskın izle adlı film sinemalar da 4.374.852 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Çılgın Baskın 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Johanna adındaki bir kadın ülkenin her noktasın da polislik yapmış ve başarı ile görevini yerine getirmiştir. Artım polislik olayının durağan yaşamından sıkılan bu kadın, devletin en büyük timi olarak bilinen ve her türlü kurtarma operasyonların da kullanılan RAİD adlı time girmeye karar verir. Normal şartlar da bu time kadınıjn alınmasının imkansız olduğu bilinirken seçimlere katılan Johanna, yapılan testleri ve sınavları başarılı bir şekilde geçerek time girmeye hak kazanır. Timin lideri olan Marid, time bir kadının girmesine aşırı derece de karşı olduğundan dolayı bu kadının timin içine girmemesi için tüm bağlantılarını kullanır. Fakat Johanna’nın babasının devletin bakanlarından birisi olması, kadının time girmesini engelleyememesine neden olur. Time her ne kadar girse de Marid tarafından operasyonlara alınmayan bu kadın kendisini kanıtlamak için elinden geleni yapmaktadır. En sonun da bir çocuk kurtarma operasyonuna alınacak olan bu kadın operasyon sırasın da yaptığı sakarlıklar ve hatalar sonrasın da eline geçen fırsatı değerlendiremez. İstediği ve hayal ettiği time giren bu kadın için her şey yolunda giderken bu sakarlıkları sonrasın da bir anda hayatı alt üst olur. Artık hayatın da tek amacı olan bu kadın kendisini Marid’e beğendirebilmek için özel eğitimler almaya karar verir. Eski askerlerden olan arkadaşını arayarak kendisine askeri bir eğitim vermesini ister. Durumundan arkadaşına bahsettikten sonra arkadaşının kendisine eğitim vermeyi kabul etmesi Johanna’nın son derece mutlu olmasına neden olur. Artık askeri bir yaşama giren Johanna, kısa süre içerisin de alacağı eğitimler ile timin vazgeçilmezi olacaktır. Çılgın Baskın Türkçe dublaj izle adlı filmi izledikten sonra hayallerinizin peşinden koşacak ve çabalamanın ne kadar önemli olduğunu anlayacaksınız.

 

2018 yılında vizyona giren ve Belçika, Fransa tarafından desteklenerek yapılan Çılgın Baskın full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Borç adlı filme de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.