Cesur Savaşçılar Tek Parça izle – Hollanda Savaş Filmleri

04-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Cesur Savaşçılar Tek Parça izle – Hollanda Savaş Filmleri
1763

Hollanda yapımı olarak karşımıza çıkan ve Avrupa’nın geçmiş dönemlerde ne gibi savaşlar yaşadığını konu alan Cesur Savaşçılar tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Cesur Savaşçılar izle adlı film sinemalar da 5.124.587 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Cesur Savaşçılar tek part 2018 izle

 

Cesur Savaşçılar full hd izle adlı filmin konusundan sizler için kısaca bahsedecek olursak, Kuzey Avrupa’da meydana gelen bir savaş sonrasında Avrupa ikiye ayrılmıştır. Frizler, Saksonlar, Danimarkalılar nehirlerin üst kısmında yaşarken, Franklar alt kısmında yaşamaktadırlar. Franklar bu durumdan hiç memnun değildir. Bu yüzden Avrupa’nın üst kısmına savaş açmak için planlar kurarlar. Ülkeyi ele geçirip rahata kavuşmak isteyen Franklar savaş için çalışma yaparlar. Avrupa’nın üst kısmında yaşayan bazı köylüler ve savaşçılardan da yardım isterler. Romanyalıların bile cesaret edemediği bu savaşa Franklar cesaret edeler. Ancak unuttukları bir şey vardır Avrupalılar çok güçlüdür ve askerleri de bir o kadar eğitimli savaşçılardır. Franklardan ve Avrupalılardan çok kayıp olacaktır. Avrupa’nın prensesi ise Franklardan olan Alex’e aşık olur. Ancak aşk Alex’in önüne geçemeyecektir. Alex, Avrupa’yı ele geçirmek için prenses Maria’yı kullanmak ister. Ancak prenses Maria ülkesi hakkında hiç bir sır vermemektedir. Bunun sonucunda Alex prensesi esir alır. Avrupalılara karşı prensesi koz olarak kullanan Alex için bir çok zorluk olacaktır. Ancak Alex pes etmeden bu savaşın galibi gelmek istemektedir. Prenses Maria’nın canı Avrupalılar için bir tehdittir. Ancak Maria için Avrupa’yı vermeyeceklerdir. Avrupalılar da Alex’in annesi ve kız kardeşini esir alırlar. Alex bu durum sonucunda savaşı başlatır. Büyük bir savaş meydana gelir Franklar, Avrupalılara karşı güç gösterirler. Bir çok ölüm meydana gelmiş olsa da Alex’in tek bir amacı vardır. Ailesi ile güzel ve köle olmayan bir hayat yaşamaktır. Ancak Avrupalılar Alex’in annesi ile kız kardeşini öldürürler. Bunun sonucunda daha çok kinlenen Alex Avrupalılara galip gelerek ülkeyi ele geçirir.

 

Hollanda’nın en iyi savaş filmi seçilen ve izleyicileri tarafından oldukça beğeni toplayan Cesur Savaşçılar Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İlk Arınma Gecesi adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.