Cehennemden Selfie Tek Parça 2018 izle – Yabancı Korku Filmleri Serisi

16-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Cehennemden Selfie Tek Parça 2018 izle – Yabancı Korku Filmleri Serisi
301

2 güçlü zengin ülke tarafından ortak olarak yapılan ve dünya sinemasın da yayınlanmasın rağmen bekledikleri izlenme sayısına ulaşamadıkları bir film olan Cehennemden Selfie tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Cehennemden Selfie izle filmi dünya sinemasında 2.264.905 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Cehennemden Selfie 2018 izle

 

Cehennemden Selfie Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, çok sevdiği erkek arkadaşı ile birlikte ailesini geri de bırakarak Kanada’ya yerleşen Hannah, bura da kendisine bulduğu bir iş sonrasında sevgilisi ile mutlu bir hayat sürmeye başlar. Fakat erkek arkadaşı ile aynı evde zaman geçirmeye başladıktan sonra ve işten çıkarak sadece kendisinin parasını yemeye başlaması ile birlikte sevgilisinden soğumaya başlar. Bu soğukluk sonrasında nasılsa evi ben geçindiriyorum diyen Hannah sevgilisini evden kovarak ondan ayrılır. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra yanlız yaşamaya başlayan Hannah’ın ailesine olan özlem ve hasretinin yanı sıra evde hep tek olması kızın psikolojisinin bozulmasına neden olur. Tam bu sırada sosyal medya üzerinden kuzeni olan Julie ile sohbet etmeye başlayan Hannah, yaşadığı zon zamandan bu kıza bahseder. Kızın istersen ben gelir yanında bir süre kalırım demesi ile oldukça mutlu olan Hannah hemen hazırlıklar yaparak gelecek olan kuzenini beklemeye başlar. Kuzeni geldikten sonra ilk bir hafta çok güzel zaman geçiren bu akrabalar, evde olan doğa üstü olayların başlaması ve Hannah’ın korkularının ortaya çıkması ile bozulacaktır. Kuzeni geldikten sonra evinde devamlı garip olayların başlaması Hannah’ın son derece moralinin bozulmasına neden olur. Bu durumun ardından kuzeni Julie hakkında internet üzerinde araştırmalar yapmaya başlayan Hannah, bulduğu videoları sonrasında hayatının en büyük şokunu yaşayacaktır. Kuzeni Julie cin olarak tabir edilen şeytani varlıklar ile konuşmakta ve onların her dediğinş yapmaktadır. Aynı zaman da cehennemin kapısını da onlara açtığını bir video da anlatan Julie’nin bu söyledikleri Hannah’ın daha da korkmasına neden olacaktır. Evinden hemen Julie’yi gönderen Hannah her ne kadar kurtulduğunu düşünse de kendisine musallat olmuş olan cinin evi terketmemesi ile daha da korkunç olaylar yaşamaya başlayacaktır.

 

Bir akrabanın çok güzel hayatı olan genç bir kadının hayatını nasıl mahvettiğini konu alan Cehennemden Selfie full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin bir benzeri olan Sandık adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.