Çavdar Tarlasındaki Asi izle 2017 tek part full

14-10-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Çavdar Tarlasındaki Asi izle 2017 tek part full
4620

Dünya film sektörünün yöneldiği geçmiş yıllar akımı son aylarda etkisini büyük oranda kaybetti. Öyle ki aylardır geriye dönük konuların işlendiği filmler çekilmedi ancak Çavdar Tarlasındaki Asi izle filmi yeniden eski yıllara dönüşü sağlayan bir film olarak geliyor. Başrollerde Nicholas Hoult ve 2 Oscar almış olan oyuncu Kevin Spacey bulunuyor. Filmin teknik kadrosu ve diğer oyuncuları ise şu şekilde; Yönetmenliği ve senaryosu Danny Strong’a ait Yapımcı olarak ise yine Danny Strong’un yanı sıra Thad Luckinbill, Bruce Cohen, Moly Smith ve Trent Luckinbill bulunuyor. Filmde Sarah Paulson ve Zoey Deutch da rol alıyor. 6 Ekim 2017 tarihinde izleyicileri ile buluşacak olan film  toplamda 106 dakikadır. Ayrıca biyografı ve dram alanında hazırlanan en başarılı filmlerden olması beklenen Çavdar Tarlasındaki Asi şimdiden izleyicilerin merakını cezbediyor.

 

 

 

çavdar tarlasındaki asi full hd tek part izle

 

 

Dünya Savaşı’nda asker olarak görev alan J.D. Salinger savaş alanında yaşadıklarını bir türlü aklından çıkaramıyor. Yaşayacağı tüm olayların ana kaynağı olan bu yaşananlar aslında Salinger’ın hayatını değiştirecek nokta oluyor. Aynı zamanda yetenekli ve genç bir yazar olan Salinger yazar olarak 2. Dünya Savaşı’nın olduğu yıllarda kimliğini bulmaya çalışıyor. Yazar olarak büyük bir eser hazırlaması için Columbia Üniversitesi’ndeki hocası olan Whit Burnett kendisini cesaretlendirmeye çalışıyor. Büyük bir şevkle kısa hikayeler hazırlayan Salinger hikayelerinde yazdığı Holden Caulfield karakterini romana aktarması gerektiğini hocasından duyuyor. Bunun yanı sıra daha fazla öykü yazması gerektiğini söyleyen hocası kendisine inanmayan tüm çevresindekilere karşı Salinger’e tek inanan kişi oluyor.

 

 

 

Yazarlığın gerçek bir meslek olmadığının düşünüldüğü o yıllarda tüm hayatını yazarlığa adayan J.D. Salinger bunalıma giriyor ve tüm uğraşlarını bırakıyor. Dağınık geçirdiği kısa bir dönemden sonra tekrar yazmaya başlayarak savaş sırasında gördüklerini romana yansıtmaya çalışıyor. Gerçekçilik akımı ile ilerlemeye çalıştığı için yayım evleri kendisinden entrikalarla ve gerçek olmayan şeylerle dolu yazılar hazırlamasını bekliyor. Tamamen gerçek hayatta görülebilecek şeyleri yazmak isteyen Salinger bazen öykülerinin sonlarını askerlerin kafasının dağılarak bitiriyor. Çavdar Tarlasındaki Çocuk kitabı Çavdar Tarlasındaki Asi full izle filmi ile kitabın yazılış sürecinde yaşanan zorluklar işlenerek anlatılmaya çalışılmıştır. 2 defa Oscar almış Kevin Spacey gibi bir oyuncu olması filmi başlı başına daha yüksek çıtalara çıkarıyor. Bunun yanı sıra savaştan çıkan kişilerin yaşadıkları psikolojik süreci anlatmasıyla toplumun unutulan kesimi adına sözcülük yapmış olması güzel bir davranış. Bunun yanı sıra  2. Dünya Savaşı yıllarını anlatmaya çalışan Çavdar Tarlasındaki Asi türkçe dublaj izle filmi aslında günümüzde de bulunan yazarlığa bakış açısını işliyor. Tüm zorluklara ve kısa süreli pes etmesine rağmen kendini adayarak başarılı olan bir yazarı anlatması özellikle girişimcilere örnek olarak nitelikte bir film olmasını sağlamış görünüyor. İzleyicileri ile 6 Ekim tarihinde

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.