Casuslar Köprüsü – Bridge of Spies (2015) Tom Hanks Filmleri Full HD izle

04-12-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Casuslar Köprüsü – Bridge of Spies (2015) Tom Hanks Filmleri Full HD izle
6699

Casuslar Köprüsü izle, Bridge Of Spies, 27 Kasım’da sinemalarda. 2015, ABD yapımı -yönetmen Steven Spielberg, oyuncular TomHanks, AmyRyan, SebastianKoch, Michael Gaston, Alan Alda olarak seçili isimler. Senaryoyu JoelCoen ve EthanCoen oluşturmuş. Yapımcı olarak Steven Spielberg’e MarcPlatt katılmış. Filmin diğer adı, St. James Place.

 

casuslar-koprusu-bridge-of-spies-izle

 

1957, soğuk savaşın zirvesinde. Dünyada paranoya ve korkunun hakimiyetinden söz ediliyor. Henüz silah kuşanmayı gerektirmeyen bir savaş ile sebep sonuç ilişkileri hangi ülkelere yansıyor? Bunu sorma nedenim, bilgi çağının kendi borusunu öttürdüğü bir düzene bir film stratejisi ve merakıyla izleyici olarak dahil olmak. Atatürk’ün zamanında vurguladığı haliyle, farklı meslekler, farklı uzmanlıklar ister, herkes kendi rolüne sahip çıkmalıdır. Bu filmde de konu aynı, herkes savunulmayı hak eder. Sinema dünyasında aynı konuya, binlerce kavramla bugün, sonsuz kavramla yarın bakabiliriz. Ancak olaylar akışı etkilerken, hangi rolün kime verildiğini nedenleriyle ayırt etmeye başlarız. ‘Sovyetler Birliği ile savaşa girmemizi önlemek senin elinde’, cümlesiyle yol alan fragman, filme bakış açımızı güvenilir bir kaynakla, olumlu yönde onaylamıştır. İnsanlardan uzak durduğumuz konular sıralanacak olursa, ilk sırayı ‘gerçek’ kümesi altında emirler mi alacak? Sovyetler’de tutsak edilmiş pilotu kurtarmak için, CIA tarafından görevlendirilen avukat yazma isteği uyandırırken, hangimiz üç gün evvelki gündeme yerini belirten ünlü oyuncuların yerinde olmak istemez. Değiş tokuş sağlanacak mı? Hayat o günlerde nasıl bir şeydi? Yok etmek kolayda, yok olmak kolay mı? Sırlar dolu bu dünyada, kiralık bir odadayız. Tehditkar bir dünyada yapılacaklar, bir iş bölümü yapmak gibi maddelerle sınırlı ve bunun yarattığı şok ve öfke, sürecini tamamlamış bir değerler zincirini peşinden sürüklüyor. Karşılıklı alışverişle, takas zinciri ya da hedef kitle arasında sahte bir mektup var. Casuslar Köprüsü türkçe dublaj izle, özgürlüğe odaklı. Toplumsal tepkilerden, beklenmedik sonuçlar kadar uzak durabilmek ise başarısının anahtarı.

 

Bilgilerin paylaşılmasıyla hız alan ortak noktalar… Alman hükümetini partiler arası pazarlığın söz konusu olmadığı sonucuna vardıran bilgi eksikliği… Casuslar Köprüsü full izle, ve zihin zıtlıklara bağlı zincirlerini tekrar açıklayacak adeta. Sizleri harika bir film bekliyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (10)
 1. Ramazan 6 Aralık 2015, 01:09 -

  Admin filim iyi hos, eyvallah

 2. hasan 6 Aralık 2015, 18:47 -

  tom hanks reisimize hastayız, on numara oyuncu kendisi.

 3. tekin 28 Aralık 2015, 00:21 -

  tom varsa izlenir dik duruşun filmi

 4. CG 3 Ocak 2016, 02:41 -

  Güzel filmdi.

 5. Gülümser 13 Ocak 2016, 01:52 -

  Bugüne dek izlediğim en iyi çeviri olmuş ellerinize sağlık tebrikler.

 6. Fahriye 13 Ocak 2016, 10:35 -

  Izledigim en basarili, anlamli filmlerden biriydi.. Pek cok ogretici sahneler vardi.. Tesekkurler,,m

 7. Fuat 12 Şubat 2016, 23:55 -

  Çok Güzel bir film.Zevkle izledim.

 8. Mustafa Mumcu 22 Mayıs 2016, 15:27 -

  Tebrikler, insanı insan yapan değerlerin hatırlatılması adına evrensel mesajlar içeren başarılı bir yapıt

 9. serdar777 4 Haziran 2016, 20:29 -

  son zamanlarda seyretttiğim en güzel film….

 10. BlueByte 15 Haziran 2017, 05:34 -

  Yazık bu adama ..

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.