Çarpık Evdeki Cesetler 2018 Tek Parça izle – İngiliz Meçhul Cinayet Filmi

21-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Çarpık Evdeki Cesetler 2018 Tek Parça izle – İngiliz Meçhul Cinayet Filmi
105

İngiltere yapımı olarak karşımıza çıkan ve ülkemiz de 2018 yılında vizyona giren bir fantastik film olan Çarpık Evdeki Cesetler full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 Euro olarak açıklanmıştır. Çarpık Evdeki Cesetler izle adlı film sinemalar da 5.267.494 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Çarpık Evdeki Cesetler tek part izle

 

Çarpık Evdeki Cesetler Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, İngiltere’nin en zengin iş adamı olarak lanse edilen ve milyarderler milyarderi olarak gösterilen Aristide Leonides, kendisine gelen tehtid mesajlarını en yakın savcı arkadaşına göstererek kendisine koruma talep eder. Fakat savcı tarafından verilen korumalara rağmen mesajların artması ve yanındaki korumaların da öleceğinin mesajlarını alması sonrasında yanındaki adamların canını riske atmak istemeyen bu adam savcıya söyleyerek korumaları geri çekmesini ister. Fakat savcı korumaları geri çektikten 2 dün sonra odasın da akrabaları tarafından ölü bulunan Aristide Leonides, kimin tarafından öldürüldüğü bilinmeyen meçhul cinayet olarak kalması kesinlikle ülke insanları tarafından kabul edilmeyecek bir olay olarak basına yansır. Dedesinin öldürüldüğünü öğrenen ve Amerika’da yaşayan Sophia ise hemen İngiltere’ye gelir ve dedesinin yanında yaşayan akrabalarını aynı eve toplayarak onlarla konuşma yapacağını söyler. Dedesinin miras için öldürüldüğünü düşünen Sophia herkes evdeyken gizlice yaptığı bir planı çoktan devreye sokmuştur. Amerika’nın en büyük dedektiflerinden ve ajanlarından olan eski erkek arkadaşını da yanında getiren bu kız, aile fertleri ile dedektifi tanıştırdıktan sonra bundan sonraki aşamaları bu adamın yürüteceğini söyler. Dedesinin katilini kesinlikle bulmak isteyen ve onu tüm herkesin önüne atma gibi bir fikri olan Sophia bu konuda Charles adlı eski erkek arkadaşına son derece güvenmektedir. Fakat herkesin cinayeti işlemiş olabileceği bu evde Sophia ve Charles kendilerini akıl almaz bir cinayet labirentinin içerisinde bulacaklardır. Bu zor durumun içinden çıkabilmeleri için ise yapmaları gereken tek şey İngiltere Kraliyeti’nden yardım almak olacaktır.

 

2018 yılının en iyi dedektif filmlerinden olan ve miras için işlenen cinayetleri konu alan Çarpık Evdeki Cesetler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kafir adlı filmimizi de seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.