Cameron Post’a Ters Terapi Tek Parça izle – Psikolojik Destek Filmleri

02-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Cameron Post’a Ters Terapi Tek Parça izle – Psikolojik Destek Filmleri
152

Lezbiyen bir kızın bu durumdan kurtulması için gönderildiği kampta başına gelen olayların konu alındığı Cameron Post’a Ters Terapi Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.500.000 dolar olarak açıklanmıştır. Cameron Post’a Ters Terapi izle adlı film sinemalar da 3.362.349 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Cameron Post’a Ters Terapi tek parça izle

 

Bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Lisa adındaki 18 yaşına giren bir kız küçüklükten beri hemcinslerine ilgi duyan bir kızdır. Bu durumunu üniversite de daha çok ortaya çıkaran ve en yakın arkadaşı ile çok yakın ilişkiler yaşayan Lisa, bu durumun ortaya açıkmamasına özen göstermektedir. Bu durum öğrenilirse rezil olacağını bilen Lisa, lezbiyen ilişkisini sadece güvendiği arkadaşı ile yaşamaktadır. 4 yıl boyunca üniversite de bu arkadaşı ile doya doya bu ikişkiyi yaşayan Lisa, bu arkadaşını daha göremeyeceği için son derece üzülür. Sonunda yapılacak olan üniversiteye veda balosunda son kez bu arkadaşı ile birlikte olmaya karar verir. Bu durumda hemen plan yapan çift partiye gittikleri zaman kaçamak yaparak bir oda da birlikte olmaya başlarlar. Fakat o odaya gelip bir şeyler yaşamak isteyen bir çift daha olunca Lisa ve lezbiyen arkadaşını birlikte olurken görürler. Bu durumu hemen parti de diğer arkadaşlarına söyleyen bu çocuk, Lisa ve arkadaşının rezil olmasından ziyade bu konunun Lisa’nın ailesinin kulağına gitmesine kadar neden olur. Kızlarının eşcinsel olmasına çok kıza aile sonunda eşcinsel insanların gönderildiği ve tedavi edildikleri bir kampa kızlarını göndermeye karar verirler. Yaz ayları boyunca tamamen bu kampa kalacak olan Lisa ise başına gelen bu durum sonrasında ailesine oldukça mahçup olur. Fakat içindeki bu duyguyu bastıramayan bu kız, kampta eşcinselliğin şeytani bir düşünce olduğunun anlatılmasına rağmen bu durumdan vazgeçmez. Aksite orada tanışacağı Melissa adındaki kız ile daha da yakın ilişkiler kuracak olan Lisa, bu kız ile hayatı boyunca arkadaş kalacak ve herkesten habersiz şekilde bu duygusunu güzel kız ile yaşamaya devam edecektir. Cameron Post’a Ters Terapi full hd izle adlı filmdeki kızları gördükten sonra keşke böyle bir eşim olsaydı diyeceksiniz.

 

2018 yılının erotik filmlerinden bir tanesi olan ve LGBT üyeleri tarafından oldukça sevilen bir film haline gelen Cameron Post’a Ters Terapi tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İstikamet Düğün adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.