Cadılar Bayramı Türkçe Dublaj Full izle – Amerikan Boxset 2018 Korku Filmi

10-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Cadılar Bayramı Türkçe Dublaj Full izle – Amerikan Boxset 2018 Korku Filmi
1039

Halloween serisi ile dünya da süper bir korku akımı başlatan Amerika’nın son filmi olan Cadılar Bayramı Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 29.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Cadılar Bayramı izle adlı film dünya sinemasında beyaz perde karşısında 6.237.893 kişi tarafından izlenerek hala sevenleri olduğunu kanıtlamıştır.

 

Cadılar Bayramı 2018 tek parça izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. 1978 yılında yapılan cadılar bayramında seri katil kabusu ile sarsılan Amerika, maskeli katilin Michael Myers olduğunu öğrendikten sonra zor da olsa katili yakalar. Katili yakaladıktan sonra en korunaklı ceza evine koyan yetkililer, Michael Myers’in buradan ölene kadar çıkamacaklarını söylerler. Ülke rahat bir nefes aldıktan sonra ölen 4 gencin olayını unutmuş ve cadılar bayramını tam anlamı ile yaşamaya devam etmiştir. Fakat aradan 40 yıl geçtikten sonra Michael Myers’i ceza evinde ziyaret etmek isteyen bir grup insanı duyan ve zamanında maskeli katil ile karşı karşıya kaldıktan sonra hayatta kalan tek kişi olan Laure, bu gruba katılarak kendisini öldürmek isteyen ve 4 arkadaşını öldüren katil ile yüzleşmek ister. Laure’nin asıl amacı katil ile yüzleşmek değil, onunla konuşarak hapishaneden kaçmasını sağlayarak katilden arkadaşlarının intikamını almaktır. Michael Myers ile yüz yüze geldikten sonra katilinin gözlerinde intikam alma duygusunu gören Laure, bu adamın ceza evinden kaçmasıni beklemekte ve tüm hazırlıklarını intikam alma doğrultusunda yapmaktadır. Bir gün ceza evinin nakli sırasında kaza yapan mahkum aracının içerisinde bulunan Michael Myers, buradan kaçarak bir dağ evine saklanır. Bura da bir kaç gün kaldıktan sonra Michael Myers’in kaçtığını öğrenen Laure, katilin kendisini de öldürmek için peşinden geleceğinin farkındadır. Yaptığı hazırlıkları hızlandıran ve arkadaşlarının intikamını almak için son derece nefret ile çalışan Laure, katil Michael Myers ile yüz yüze geldiğinde ise hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlayacaktır. Karşısındaki katil eskisinden daha nefret dolu ve daha güçlüdür. Katil ile yüz yüze gelen Laure ise aslında hiç bir şeyin planladığı kadar kolay olmayacağını anlayacaktır. Halloween serisinin 2018 yapıtı olarak karşımıza çıkan Cadılar Bayramı full hd 720p izle adlı filmi izlerken korkudan yeriniz de duramayacaksınız. Gerçekçi sahneleri ile eleştirmenlerden tam not alan bu film vizyon ile beraber sizler ile buluşuyor.

 

Geçmiş yılların en korkunç filmleri arasında yıllarca ilk sırada yer alan ve daha sonradan teknolojinin gelişmesi ile geri planda kalan Cadılar Bayramı tek parça izle adlı film 2018 yapımı ile sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Gece Dünyayı Yuttuğunda adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.