Bütün Saadetler Mümkündür 2018 Sansürsüz izle – Genç Dram Yapıtları

13-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Bütün Saadetler Mümkündür 2018 Sansürsüz izle – Genç Dram Yapıtları
64

2018 yılında vizyona giren ve dramatik bir hayat yaşayan gencin gerçek aşkı bulması ile hayatının bir anda değişmesini konu alan Bütün Saadetler Mümkündür full hd izle adlı film sinemalar da 5.267.372 kişi tarafından izlenmiştir. Bütün Saadetler Mümkündür izle adlı film yapımcılarının açıklamalarına göre 6.000.000 TL bütçe ile hazırlanmıştır.

 

Bütün Saadetler Mümkündür tek part izle

 

Bütün Saadetler Mümkündür tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Murat mühendislik okuyan ve yüzlerce hayale sahip bir delikanlıdır. Bu delikanlının en büyük hayali ise yaptığı bir projenin Erasmus’tan geçerek yurt dışına gitmesini sağlamaktadır. Ülke şartlarında artık yaşanamayacağını düşünen Murat, yurt dışına giderek orada bir hayat kurmak ve orada bir kız ile evlenip vatandaşı da olarak haayatına gittiği ülke de devam etmek ister. Fakat bu hayalinin gerçekleşmesi için çok fazla çalışması gerektiğini de bilmektedir. Arada kafasını dağıtmak için güttüğü bir türkü bar da gördüğü Gülce adındaki bir kıza aşık olur. Gülce ise hemşirelik yapan ve boş zamanların da bu türkü bar da şarkı söyleyerek hayatını kazanan bir insandır. Gülce ile aynı mahalle de yaşayan Murat bu kızı kendisine ayarlayabilmek için insanüstü bir çaba sarf edecek ve sonunda kızı kendisine aşık edecekir. Kız ile geçirdiği zamanlar da kendisini dünyanın en mutlu insanı olarak gören Murat, kıza en güzel hayallerini de bir bir anlatmaktadır. Erkek arkadaşının hayallerini duyan kız ise ona hayatında yaptığı başka bir işten daha bahsetmeye başlar. Hemşirelik ve şarkı söylemenin yanı sıra binasında yatalak olan Mevlüt adın da bir adama da baktığını anlattığında ise son derece duygulanacak olan Murat, kız arkadaşına oracıkta evlenme teklifi edecektir. O anda yurt dışına çıkma hayallerinden vazgeçen ve bu kız ile evlenme kararı alan Murat, uzun zamandır görüşmediği ailesi ile de kız arkadaşı sayesinde barışacak ve hayatının tamamını düzene sokacaktır. Son derece bunalımda geçen hayatını bir kızın gelerek bu kadar düzeltmesine anlam veremeyen fakat son derece mutlu olan Murat ise kendisine tek bir soru soracaktır. Bu dünya da Bütün Saadetler Mümkündür? Bu sorunun cevabı onun hayatının yaşam felsefesi olacaktır.

 

Türk insanları tarafından son derece sevilen ve dramatik başlamasına rağmen mutlu son ile biten bir film olan Bütün Saadetler Mümkündür sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sandık adlı korku filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.