Borç Filmi 2018 Tek Parça izle – Dramatik Türk Baş Yapıtları

09-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Borç Filmi 2018 Tek Parça izle – Dramatik Türk Baş Yapıtları
134

Vefalı ve iyi kalpli bir adamın yaptığı iyilik sonrasın da iyiliğini bile kötü algılayan insanların söyledikleri sonrasın da ailesinin bozulma aşamasına nasıl geldiğini beyaz perdeye aktaran Borç full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Borç izle adlı film sinemalar da 1.647.863 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Borç tek part 2018 full izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, çocukluğundan beri iyi kalpli bir insan olan ve herkes tarafından sözüne güvenilen Murat, yaşadığı mahalle de Mukaddes adın da bir kıza aşık olur. Daha lise yılların da başlayan bu aşkların ailelerin de istekli olması ile birlikte evlilik ile taçlandırılır. Evlendikten sonra aynı mahalle de kiralık bir eve çıkan bu karı koca kısa zaman da kendilerini yeni apartmanların da da sevdirirler. Apartman da her insan tarafından evlerine davet edilen ve akşam yemeklerine katılan bu genç karı koca aynı zaman da apartmanda ki insanları da teker teker evlerine davet ederler. Fakat bu evlerine gelen insanların arasında Huriye adındaki bir kadının son derece rahatsız olduğunu öğrendiklerinde oldukça üzülürler. Bir de kadının bakacak kimsesinin olmadığını ve yakın zaman da kocasını kaybettiğini duyan bu yeni evli çift, kadını alarak tanıdıkları bir hastahaneye muayeneye götürürler. Muayene sonrasın da kanser olduğunu öğrendikleri kadının bir müddet bakılması gerektiği doktor tarafından tenkit edilince bakacak kimsesi olmayan kadına evlerin de bakmaya karar veren Murat, bu durumu karısına da söyler. Kocasının bu kadar iyi niyetli olmasına çok sevinen kadın kocası işe gittiği sıra da Huriye adlı komşusunu evine yerleştirir ve gerekli eşyalarını da evlerine alır. Fakat bu kadar güzel bir iyilik yapan bu ailenin mahalledeki insanlar tarafından anlaşılmaması mahalle de dedikoduların başlamasına neden olur. Daha sonradan öğrendikleri binanın komple sahibinin Huriye olması, bu dedikoduların neden ortaya çıktığını anlamalarına sebep olur. Çıkan dedikodular da kadının mirasına göz diktiğinin söylenmesi bu karı kocanın son derece moralini bozar. Fakat ne olursa olsun bu kadına bakmaktan vazgeçmeyecek olan bu iki harika insanın iyi niyeti büyük bir sınavdan geçecektir. Borç sansürsüz izle adlı filmi izleyen insanlarımız artık başka insanlara iyilik yapmaktan korkar hale gelseler de iyilik yapmaktan asla vazgeçmemenin ne kadar güzel bir şey olduğunu anlayacaklardır.

 

Yerli dram filmlerimizin arasında benim de izlediğim ve konusu en güzel film olan Borç tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir dram filmi daha izlemek isterseniz Green Book adlı filme de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.