Bizum Uşaklar Tek Parça izle – 2018 Karadeniz Komedi Film Serileri

22-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Bizum Uşaklar Tek Parça izle – 2018 Karadeniz Komedi Film Serileri
392

Karadeniz köyünde yaşanan komik olayların ele alındığı ve mahkumların başlarına gelen olayları anlatan Bizum Uşaklar full hd izle adlı filmin bütçeesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Bizum Uşaklar izle adlı film sinemalar da 5.263.478 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bizum Uşaklar 2018 komedi filmi izle

 

Filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. Ahmet ve Mehmet adındaki iki arkadaş zamanın da büyük bir mafya babasına yanlış yaptıklarından dolayı ölüm fermanları verilmiş ve bu durumdan kurtulmak için yüklü miktarda uyuşturucu alarak karakola teslim olmuş ve tutuklanarak eza evine gönderilmiş insanlardır. Bu şekilde mafyadan kurtulan ve hayatta kalan ikili aldıkları 8 sene cezayı cezaevinde çektikten sonra tahliye zamanları gelmiştir. Fakat tam tahliye olacakları hafta kendilerine gelen bir mektup iki kafadar arkadaşın hayatlarının zindana dönmesine neden olmuştur. Gelen mektupta aradan 8 sene geçmesine rağmen mafya babası çıkacakları günü sabırsızlıkla beklediğini yazmış ve kendilerini ceza evi çıkışında kurşunlatacağından bahsetmiştir. Bu mektubu okuduktan sonra ne yapacağını şaşıran bu iki arkadaş ceza evi müdürü ile anlaşarak cami hocası kılığında ceza evinden ayrı ayrı çıkarlar. Bu durumu anlamayan mafya babasının adamlarının elinden kaçan bu iki arkadaş bir anda kendilerini Trabzon’un Araklı köyünde cami hocası olarak bulurlar. Bura da kendilerini herkese cami hocası olarak tanıtan ve son derece rahat bir haayat süren iki kafadar arkadaş, başlarına gelecek maceralardan habersiz olarak yaşamlarını sürdürürler. Fakat bir gün iki ailenin toprak sınırı sorunları için yanına gelmesi ve yanların da muhtarın da olmasıyla beraber başına büyü bela alacak olan Ahmet ve Mehmet, bu durumdan kurtulmak için ortaya bir yalan atarlar. Bu durumun uzaması sonrasında tarlanın ortasında hazine olduğunu ve devletin bunu öğrenmesi durumun da iki aileden de arsaları alarak el koyacağını söyler. Fakat bu yalan sonrasında aileler daha da birbirine girecek ve hazine senin tarlan da benim tarlam da kavgası çıkacaktır. Bizum Uşaklar tek parça izle adlı filmi izlerken gülmekten gözlerinizden yaşlar gelecek ve arkadaşlarınıza bu filmi izlemesi için büyük baskılar yapacaksınız.

 

Hapisten yeni çıkan iki arkadaşın mafyadan saklanmak için yaptıkları maceralar sonrasında başlarına nasıl belalar aldıklarını beyaz perdeye yansıtan Bizum Uşaklar sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Eyvah Anne Oluyorum adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.