Bırakma Beni 2018 Bosna Hersek Full Hd izle – Türkiye Ortak Yapımı Filmler

03-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Bırakma Beni 2018 Bosna Hersek Full Hd izle – Türkiye Ortak Yapımı Filmler
544

Bosna Hersek ve Türkiye ortak yapımı olan ve sinemalar da yerli drama öyküsü olarak geçen Bırakma Beni sansürsüz izle filminin bütçesi 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Bırakma Beni izle adlı film sinemalar da 5.212.683 kişi tarafından izlenerek eleştirmenleri bile şaşırtacak bir rakama ulaşmıştır.

 

Bırakma Beni tek parça izle

 

Bırakma Beni tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. İsa annesinin ölümünden sonra çok yıkılmıştır. Suriyeli çocukların olduğu bir yetimhaneye gönderilmiştir. Burada Motoz ve Ahmetle tanışır. Bu 3 çocuk okuldan çıktığı vakitlerde peçete satarak harçlıklarını toplamaktadır. Bu hayata alışmak zorunda kalan İsa hiç görmediği babasını dört gözle beklemektedir. Ancak İsa’nın ki sadece ümittir. Matoz’un yetimhaneye düşme sebebi ise annesinin yeniden evlenip üvey babasının onu istememesidir. Matoz’un annesi onunla hiç ilgilenmediği için Matoz yetimhaneye çabuk alışmıştır. Ancak İsa’nın canı çok yanıyordur. Bu hayattaki tek varlığı olan annesinin ölümü onu derinden sarsar. O bu hayata alışmak istemez çünkü babası gelip onu kurtaracaktır. En azından İsa’nın hayali budur. İsa, Ahmet ve Matoz’un tek bir hayali vardır yetimhaneden kurtulup kendilerine yeni bir hayat kurmaktır. Ancak bunun için sabır etmelilerdir. Bir gün İsa’nın başına hiç beklemediği bir şey gelir. İsa peçete satarken bir adam tarafından ona yüklü miktarda para verilir. Bu duruma çok şaşıran İsa hemen arkadaşlarının yanına gider ve her şeyi anlatır. Matoz ve Ahmet bu durum da ellerindeki parayla yeni bir hayat kurabileceklerini söyler. Düşünemedikleri bir şey vardır verilen bu para ile yeni bir hayat kurmaları mümkün değildir. Bu yüzden İsa bu parayla kendisine ve arkadaşlarına istedikleri oyuncakları ve kıyafetleri alır. Artık İsa’nın babası gelmiş olsa bile İsa babasını istemez. Çünkü arkadaşları onun için çok kıymetlidir onları yalnız bırakmayacaktır. İsa yeni hayatını onu daha bebekken terk eden babasıyla değil, zorluklara göğüs gerdiği iki arkadaşıyla kuracaktır. Yıllar geçs ede birbirlerinden kopmayacak daima birbirlerinin arkasında olacaklardır.

 

Küçük bir çocuğun kendisi ile ilgilenen aileye yalvarışını konu alan Bırakma Beni full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir drama filmi daha izlemek isterseniz Komplo adındaki filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.