Bir Nefes Ötede Full Hd izle – 2018 Fransız Bilim Kurgu Olayları

22-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Bir Nefes Ötede Full Hd izle – 2018 Fransız Bilim Kurgu Olayları
450

Çocukları için ülkenin en tehlikeli anında sokaklara çıkan ve bir çok maceraya atılan anne ve babanın dramatik hikayesinin ele alındığı Bir Nefes Ötede full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Bir Nefes Ötede izle adlı film sinemalar da 5.267.384 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bir Nefes Ötede izle tek part izle

 

Bir Nefes Ötede Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, evlendikten sonra bir çocuk sahibi olabilmek için çok büyük çaba sarf eden Mathieu ve Anna çifti sonunda hayallerine kavuşarak bir kız çocuğu sahibi olurlar. Fakat bu mutlulukları pek uzun sürmeyen çift çocuklarının hayatta kalabilmesi için bir oksijen tüpüne bağlı olarak yaşamak zorunda olduğunu öğrendikten sonra çocuklarına olan sevgileri daha çok artmıştır. Tanrı’nın kendilerini denediğini düşünen bu karı koca hayatta oldukları sürece çocuklarının hayatta kalacağı oksijen cam fanusu devamlı 3 ayda bir değiştirecekleri sözünü birbirlerine vermeleri hayatlarının daha da yolunda gitmesine neden olur. Fakat bir gün Paris’te yaşanan bir depremin ardından ülkeye çoken sisin insanların nefes alamayarak ölmelerine neden olması, insanların yüksek binalara kaçarak hayatta kalmalarına neden olmuştur. Çocuklarının cam fanusunu da alarak çatıya çıkan ve bu şekilde hayatta kalan karı kocanın tek sıkıntıları 3 ayda bir değişmesi gereken cam fanusun filtrelereini nereden bulacaklarını düşünmeleridir. Ne olursa olsun çocuklarının hayatta kalması için çabalamaya karar veren karı koca insanların birbirlerini son derece rahatlıkla öldürdüğü bu zaman da sokaklara çıkarak çocuklarının hayatta kalacağı cam fanuus filtrelerini bulmak için büyük bir maceraya girişeceklerdir. Cam fanus filtrelerini bulduktan sonra bulundukları çatıya geldiklerinde ise karı kocayı başka bir şok beklemektedir. Çocuklarının içinde bulunduğu cam fanusu yerinde göremeyen bu karı koca artık çocuklarını bulmak için ğlkenin en tehlikeli iki insanı haline gelecek ve karşılarına çıkan herkesi öldürmeye başlayacaklardır.

 

Son zamanların en iyi bilim kurgu filmlerinden olan ve izleyicilerin beğenisi kazanan Bir Nefes Ötede tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Zamanın Sınırında adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.