Bebek Geliyorum Demez Tek Parça izle – 2018 Aile İlişkileri Yerli Filmleri

08-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Bebek Geliyorum Demez Tek Parça izle – 2018 Aile İlişkileri Yerli Filmleri
281

Yerli bir komedi filmi olan ve hamile bir kadının hayallerinin peşinden nasıl koştuğunu konu alan Bebek Geliyorum Demez tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.600.000 TL olarak açıklanmıştır. Bebek Geliyorum Demez izle adlı film sinemalar da 4.263.648 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bebek Geliyorum Demez 2018 tek part izle

 

Bebek Geliyorum Demez sansürsüz izle adlı bu harika romantik komedi filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, çok sevdiği adamla evlendikten sonra hayallerinin peşinden koşmak için bir plaza da çalışarak birikim yapan Merve, kocasına ne olursa olsun hayallerini gerçekleştirene kadar çocuk istemediğini söyler. Merve’nin kocası ise çok çocuk sahibi olmak istemesine rağmen karısını kırmayarak çocuk sahibi olma isteğini bir müddet erteler. Karısının en büyük hayali ise bir kitap yazarak büyük bir yazar olmak ve yazdığı kitabı bastırarak tüm ülkenin kitapçılarında satılmasını istemesidir. Karısının bu hayalinin her ne kadar zor olduğunu bilse de karısına bunu söyleyemez. Karısı ile ilişkilerin de çocukları olmaması için aşırı derece de fazla şekilde korunan bu koca, bir gün karısı ile ilişkiye gireceği sıra da kullanması gereken hapları kullanmayınca karısının hamile kalmasına neden olur. Midesi bulanan kadın hastahaneye gittiği ve muayene olduktan sonra hamile olduğunu öğrenen Merve bir anda hayatının en büyük şokunu yaşar. Hayallerini gerçekleştirmeden bir çocuk sahibi olmak istemeyen bu kadın, hamile olduğunu öğrenince kocasını arar ve bu durumun nasıl olduğunu sorar. Hap içmeyi unuttuğunu karısına anlatan adamın korkusu ise kadının yumuşamasına neden olur. Fakat Merve’nin hamile kalması hayatının daha da köyü olması yerine hayallerinin peşinden daha rahat koşmasına neden olacaktır. Kocası ile birlikte dağ evine taşınacak olan Merve, bura da yıllardır yazmak istediği kitabı yazmaya başlayacaktır. Tüm bu olayların akabinde ailesi ve arkadaşları da Merve’ye destek amaçlı gelince kızın isteği ve hevesi daha da artacaktır. Bu sıra da kitabı duyan bir iş adamının kitabı bastırmak istediğini söylemesi ise Merve için tam anlamıyla hayatının tam anlamıyla olumlu olmasına sebep olacaktır.

 

2018 yılının en iyi romantik komedi filmlerinden olan ve hamile olmasına rağmen hayallerinden vazgeçmeyen bir kadının çabalarını beyaz perdeye yansıtan Bebek Geliyorum Demez  full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Organik Aşk adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.