Balkaymak Tek Parça Full izle – 2018 Aile içi Olaylar Filmleri

10-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Balkaymak Tek Parça Full izle – 2018 Aile içi Olaylar Filmleri
199

Makedonya’da yaşayan iki yaşlı çiftin birbiri arasındaki rekabetten etkilenen torunlarının hayatını konu alan Balkaymak tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Balkaymak izle adlı film sinemalar da 5.278.273 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Balkaymak 2018 tek parça izle

 

Balkaymak sansürsüz izle adlı bu dramatik filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. İki yaşlı çift, Türkiye’deki yaşam şartlarından memnun olmadıdıklarından dolayı Makedonya’da kendilerine dedelerinden kalan köy evine yerleşirler. Yıllarca bura da yaşayan bu çift köylüler tarafından da oldukça sevilmektedir. Yaptıkları bal ve kaymak ile geçimlerini sağlayan bu karı koca, aynı zaman da bu bal ve kaymak olayından dolayı devamlı birbirleri ile çatışma haline girerler. Bu sırada Türkiye’de yaşayan oğulları karısı ile geçinemediğinden dolayı ayrılmış ve annesi ve babasının yanına Makedonya’ya gitmeye karar vermiştir. Yanına kızını da alarak anne ve babasının yanına giden oğulları, kızının burada daha güzel hayat süreceğine inanmaya başlar. Makedonya’ya gider gitmez kendisine iş bulan Hasan, kızını babası ve annesine emanet ederek işine başlar. Bu sıra da bal kaymak kavgalarına devam eden karı koca, yanlarında torunlarının olduğunu unutarak şiddetli tartışmalarını yaşamaya devam ederler. Babaannesi ve dedesinin tartışmaları arasında günlerini geçiren bu kızın psikolojisinin bozulmasına ramak kalmıştır. Akşam eve gelen oğulları Hasan’ın kızının farklı tavırlarını fark etmesinin ardından ardından neler olduğunu soran baba, kızının olayları anlatmasından sonra anne ve babasına kızın yanında tartışmamaları gerektiğini anlatır. Bu durum sonrasında çocuklarına söz veren anne ve baba bir daha kızın yanında tartışmamak için kendilerini son derece zorlamaya başlarlar. Fakat alışmış kudurmuştan beterdir olayının yaşandığı bu olayda dede ve babaanne yeniden birbirleri ile tartışmaya başlayacaklardır. Bu duruma daha fazla dayanamayan kızın ise ardı ardına bünyesinde hastalıklar çıkacaktır. Bu durumun ardından ise baba Hasan anne ve babasının yanına taşınmanın ne kadar doğru olduğunu düşünmeye başlamıştır. Bu kararı gözden geçirmeye başladığı anda ise kızını kaybetmek üzeredir.

 

Bir babanın en acıklı olaylarını konu olarak ele alan ve evlat acısı yaşamamak için en doğru kararı alması gereken bir adamın dramatik hikayesinin beyaz perdeye yansıtıldığı Balkaymak full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Eski Kocamız adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. ozgedzdrgl 12 Eylül 2018, 22:00 -

    Balkaymak izle filmin de bir torunun dramatik öyküsü anlatılmaktadır.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.