Babasının Kızı 2018 Türkçe Dublaj izle – Finlandiya Türkiye Ortak Yapımı

31-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Babasının Kızı 2018 Türkçe Dublaj izle – Finlandiya Türkiye Ortak Yapımı
79

Ülkesinden çıkaran Finlandiya’ya giden ve orada yuva kuran bir babanın karısının ölümünün ardından kızı için neler göze alabildiğini izleyicilerine anlatan Babasının Kızı tek parça izle adlı filmin bütçesi 4.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcıların diğer açıklamalarına Babasının Kızı izle adlı film dünya sinemasında 2.573.894 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Babasının Kızı 2018 izle

 

Babasının Kızı Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, ailesini kaybeden bir adamın Türkiye’den ayrılarak Finlandiya’ya yerleştikten sonra başına gelen dramatik olayların zincirlemesi ele alınmaktadır. Musa adındaki bu delikanlı Finlandiya’ya yerleştikten sonra hemen bir işe giren ve çalışkanlılığı ile çalıştığı yer de hemen kademe kademe yükselmeye başlayarak müdürlüğe kadar gelir. Müdürlüğe geldikten sonra iş yerindeki arkadaşları tarafından Molica adında bir kız ile tanıştırılan Musa, kız ile bir müddet flört ettikten sonra evlenme kararı alır. Molica ile evlendikten bir süre sonra kızları olan ve adını Musa’nın isteği ile Melise koyan bu aile mutlu ve huzurlu hayatlarını sürdürmeye devam ederler iken bir kaza sonucun da Musa’nın eşini kaybetmesi ile hayatları allak bullak olacaktır. Bu durumdan sonra bir daha evlenmek istemeyen ve sevdiği eşinden kendisine yadigar olarak gördüğü kızına hayatını adamaya karar veren baba, çocukluk zamanlarında kızıyla arkadaş gibi olduğu için ergenlik zamanlarında da aralarındaki iletişimde pek sorun yaşanmaz. Fakat kız ergenlik çağından evlilik çağına geçtikten sonra babası ile aralarındaki iletişimde sorunlar olmaya başlar. Bu sorunları çözmek için elinden geleni yapan baba bir türlü kızını mutlu edemez. Bir sabah kahvaltısında babasına bu yabancı ülkeden ayrılarak kendi memleketine gitmek istediğini söyler. Babasının zamanında yaptığının tersini yaparak Türkiye’ye dönmek istediğini söyler. Bir müddet kızını ikne etmeye çalına baba ikna edemeyeceğini anlayınca kızına izin vererek kendi hayatını kurmasını ister. Babasından izini alan kız son 1 haftasını ise babası ile çok güzel geçirmeye karar verir. Adeta iki sevgili edasında babası ile çok güzel bir hafta geçiren kız, bu geçirdiği zaman zarfından sonra Türkiye’ye dönme konusunu yeniden ele almaya karar verecektir.

 

Fedakar bir babanın kızını kaybetmemek için yaptığı çabaların beyaz perdeye aktarıldığı Babasının Kızı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olara eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ava adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.