Babamın Ceketi 2018 Tek Parça izle – Yerli Türk Komedi Film Serileri

27-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Babamın Ceketi 2018 Tek Parça izle – Yerli Türk Komedi Film Serileri
496

Son zamanlarda yapılan aşk filmlerinin aksine son derece komik olayları barındıran Babamın Ceketi tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Babamın Ceketi izle adlı film sinemalar da 5.783.794 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Babamın Ceketi Full izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, çok sevdiği kız arkadaşı ile evlilik planları yapan ve yıllardır sevgililik hayatlarını evlilik ile taçlandırmak isteyen Ferhat, babasının yoğum çabaları sonrasında üniversiteyi bitirmiş bir delikanlıdır. Üniversiteyi bitireli 3 sene olmasına rağmen kendisine bir türlü iş bulamayan bu delikanlının en büyük sorunu da bu işsizliktir. Kız arkadaşı ile evlilik hayallerinin devamlı ertelenmesinin en büyük sebebi de budur. Oğlunu okutarak tüm babalık görevlerini yerine getirdiğine inanan babası ise oğlunun işsizlik durumuna da el atmaya karar verir. Arkadaşlarına haber salan Ferhat’ın babası, oğluna iş bularak en azından evlenmesi olayında da yardım etmekte kararlıdır. Ferhat ile sevgilisi Aslıhan bir sabah birlikte kahvaltı yaparlarken gelen telefon ile hemen hastahaneye koşarlar. Hastahaneye gitmelerinin nedeni ise Aslıhan’ın babası İbrahim’in kalp krizi geçirmiş olmasıdır. Kalp krizi geçiren bu adam, Ferhat’ın hayatının daha da allak bullak olmasına neden olacaktır. Çünkü ölümden dönen baba kızının en kısa zaman da mürüvetini görmeyi istemektedir. Kızının hemen evlenmesini isteyen babanın bu isteği karşısında korkuya kapılan Ferhat hemen iş bulması gerektiğinin farkındadır. Çünkü kızın babası İbrahim bey kızına gelecek ilk talip ile kızını evlendirme konusunda son derece kararlıdır. Kız arkadaşını kaybetmek istemeyen Ferhat, mahallede en yakın arkadaşı olan Penguen Murat’tan yardım istemeye karar verir. Arkadaşının zor zamanın da yanında olmaya karar veren Murat, arkadaşı Ferhat’ın iş arama konusunda yardımcı olmaya karar verir. Fakat bu iki kafadar arkadaş, Ferhat’a iş ararken son derece komik ve macera dolu olayların içerisinde kendilerini bulacaklardır. Babamın Ceketi sansürsüz izle adlı filmi izlerken karnınıza gülmekten ağrılar girecek. Filmi izleyen insanların komedi filmi olarak ilk önerdikleri film bu film olmuştur.

 

2018 yılında en çok önerilen komedi aşk filmi olan ve izleyenlerin ağzının yırtılmasına neden olacak kadar komik sahneleri içinde barındıran Babamın Ceketi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Leblebi Tozu adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.