Baba Müslüm Gürses Tek Parça izle – Arabesk Kralı Biyografi Filmi 2018

08-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Baba Müslüm Gürses Tek Parça izle –  Arabesk Kralı Biyografi Filmi 2018
279

Ülkemizin en büyük arabesk sanatçısı olarak bilinen ve baba lakabını başarı ile taşıyan Müslüm Gürses’in hayatının anlatıldığı Baba Müslüm Gürses full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.300.000 TL olarak açıklanmıştır. Baba Müslüm Gürses izle adlı film sinemalar da 2.574.859 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Baba Müslüm Gürses 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmek istiyorum. Daha 12 yaşında babası ile ettiği bir kavga sonrasın da hayallerinin peşinden koşmaya karar veren Müslüm, broşürler de gördüğü bir şarkı yarışmasına katılmaya karar verir. En büyük hayali ülkenin en iyi şarkıcılarından birisi olmak isteyen bu delikanlı katıldığı şarkı yarışmasın da 2. olmasına rağmen türkü evleri kralı olarak adlandırılan Sabriye hanımın dikkatini çeker. Son derece yanık sesi olan ve türkü evlerin de oldukça beğenileceğini düşündüğü bu delikanlıya büyük bir iş teklifi yapar. Önce küçük türkü evlerinde şarkı söylemeye başlayan Müslüm, bura da adından oldukça güzel söz ettirince Sabriye’nin emri ile İstanbul’daki büyük gazinoda şarkı söylemeye başlar. Bu gazinoda da oldukça sevilen ve insanların resmi çekerek her yer de paylaşmaya başladığı Müslüm bir anda şöhret basamaklarını hızlı şekilde tırmanmaya başlar. Bu sıra da oturduğu bina da Sevda adın da bir kıza aşık olan ve bu kızı ayarlamak için oldukça büyük çabalar sarf eden Müslüm, bir sabah uyandığında sevdiği kızın başka bir erkek ile evden kaçtığını öğrenince bir anda kendisini alkole verir. Aynı bina da oturan ve Müslüm’ü her gördüğün de kalbi hızla atan Muhteren Nur adındaki kız ise Müslüm’ün bu durumuna oldukça üzülür. Böyle yakışıklı ve başarılı bir delikanlının yok olmasına müsaade etmek istemeyen Muhterem, Müslüm ile yakından ilgilenmeye başlar. Muhterem Nur’un kendisi ile bu kadar yakından ilgilenmesinden oldukça heyecan duymaya başlayan Müslüm ise sonunda bu kıza evlenme teklifi etmeye karar verir. Müslüm’den aldığı evlilik teklifini hemen kabul eden Muhteren Nur Hanım ise baba olarak adlandırdığımız adamın hayatta erkenden yok olmaması konusunda tek hak sahibi olmuştur. Baba Müslüm Gürses tek parça izle adlı filmi izledikten sonra babaya olan sevginiz daha da artacaktır.

 

Müslüm Baba’nın hayatının anlatıldığı ve karısının Müslüm Baba’nın var olması için ne zorluklara göğüs gerdiğini izleyeceğiniz Baba Müslüm Gürses sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Bir Yıldız Doğuyor adlı filmi de sitemizden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.