Baba Mirası Türk Filmi Sansürsüz izle – Mansur Ark Komik Oyunculuk

11-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Baba Mirası Türk Filmi Sansürsüz izle – Mansur Ark Komik Oyunculuk
1137

2017 yılının en komik ve aynı zaman da en duygusal filmi olarak seçilen Baba Mirası tek parça izle adlı filmin bütçesi 1.300.000 TL olarak açıklanmıştır. Baba Mirası izle adlı film sinemalar da insanlar tarafından 1.262.437 kez izlenmiş ve büyük bir başarı elde etmiştir. İnternet üzerinden izlenme sayısı ise 4.267.288 kişi olarka açıklanmıştır.

 

Baba Mirası tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, çocukları şehire taşındıktan sonra yıllarca görmemenin acısıyla birlikte bir de kardeşlerin birbirine küs olduklarını öğrenen baba, ölmeden önce çocuklarının arasını yapmak için bir plan yapar. Planı ise vasiyetine yazar ve köy muhtarına verir. Köy muhtarı çocukları tek tek arayarak babalarının ölüm döşeğinde olduğunu ve kendilerini köye çağırdığını söyler. Çocuklar köylerine gelene kadar babaları rahmetli olmuş ve mezarlığa defnedilmiştir. Daha sonra köy muhtarı çocukların yanına gelerek babalarından kendilerine miras kaldığını fakat bu mirası haketmeleri için bazı şartları olduğunu söyler. Vasiyetnameyi açarak okumaya başlayan muhtar, çocukların babasının isteğini söyler. 1 ay boyunca köydeki evlerinde üçü birden kalacak ve köy işlerine yardım edeceklerdir. Bu duruma karşı sinirlenen çocuklar köy de kalamayacaklarını ve kendi kurulu hayatlarını olduğunu söylerler. Fakat babalarının son isteklerini yerine getirme arzuları ağır basınca köyde bir ay kalmaya razı olurlar. Bu sırada köy hayatına alışmaya çalışan bu çocuklar, köyde tanıştıkları kızlar ile de aşk yaşamaya başlayınca iyice köye alışırlar. Köyde 1 aydan fazladır kalmalarına rağmen artık gitmek istememeleri ise babalarının planının ne kadar başarılı olduğunu ortaya koyar. Aralarındaki küslüklerin bittiği bu çocuklar ise mirası da aldıktan sonra köyde saygı duyulan ve sevilen insanlar haline geleceklerdir. Baba Mirası full hd izle adlı filmde düğünleri ise toplu bir düğün olacaktır.

 

2017 yılında en çok izlenen filmler arasına adını altın harfler ile yazdıran Baba Mirası 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dargın Kuzenler adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.