Azraille Dans Tek Parça izle – 2018 Yerli Komedi Baş Yapıtları

18-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Azraille Dans Tek Parça izle – 2018 Yerli Komedi Baş Yapıtları
466

2018 yılında vizyona giren ve yerli komedi filmi olarak karşımıza çıkan aynı zaman da tüm eleştirmenler den tam not alan Azraille Dans full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.500.000 TL olarak açıklanmıştır. Azraille Dans izle filmi sinemalar da 5.248.269 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Azraille Dans 2018 tek part izle

 

Azraille Dans sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, babasını kaybettikten sonra annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşayan Niyazi adındaki adam, babasının hayatını kaybettikten sonra elinde meslek olmadığından dolayı küçük hırsızlıklar yaparak ailesine bakmaya karar verir. Mahalle de olan küçük hırsızlıkların tamamını bu adamın yapması fakat hiç birinde yakayı ele vermemesi, mahallede büyük bir kaosun başlamasına neden olur. Bir müddet hırsızlık yapmamaya karar veren Niyazi, ailesinin zor durumda olduğunu gördüğü anda yeniden bir hırsızlık yapmaya karar verir. Bu hırsızlık ile ailesinin bir sene geçimini sağlayacağı parayı koymayı hayal eden Niyazi girdiği bir evde büyük bir sürpriz ile karşılacaktır. Bu evde Azrail’in bir kadının canını almak üzereyken gören Niyazi, Azrail ile göz göze gelince bir anda ne yapacağını şaşırır. Kendisini gören adama musallat olacak olan bu can alıcı melek, Niyazi’nin de canını almak için adeta bir nefes kadar ensesin de gezmeye başlar. Sonunda Azrail ile bir anlaşma yapan Niyazi karşılıklı bir tavla oynamaya ikna eder. Eğer tavlayı Azrail kazanır ise Niyazi’nin canını alacaktır. Fakat Niyazi kazanır ise Azrail Niyazi’ye 1 hafta daha süre tanıyacaktır. Sonunda tavlayı Niyazi’nin kazanması ile 1 hafta kafası rahat edecek olan bu adam, geçmişte yaptığı pis işler ile anılmak yerine 1 hafta içerisinde çok büyük ve güzel bir iş yaparak hayatta en azından güzel anılarak veda etmek ister. Fakat 1 hafta boyunca Niyazi’yi bekleyecek olan Azrail, Niyazi’nin evine yerleşerek bura da Niyazi’nin annesi ile bir yakınlaşma yaşayacaktır. Sonunda bu kadına aşık olan Azrail, Niyazi’ye annesinş ayarlaması konusunda kendine yardım ederse canını erkenden almayacağının garantisini vermiştir. Hayatını güzel ve uzun bir şekilde yaşamak isteyen Niyazi ise Azrail’in teklifini kabul edecek ve annesi ile arasını yapmak için elinden gelen tüm çabayı gösterecektir.

 

Son zamanlar da yapılan komedi filmlerinden çok farklı bir konuya sahip olan Azraille Dans tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cici Babam adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.