Aydede Tek Parça Full izle – 2018 Ezgi Mola Dramatik Filmleri

07-10-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Aydede Tek Parça Full izle – 2018 Ezgi Mola Dramatik Filmleri
314

Ezgi Mola’nın baş rolünde oynadığı ve ailesi içerisindeki miras kavgası sonrasındaki dramatik olayları konu alan Aydede tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Aydede izle adlı film sinemalar da 3.252.786 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Aydede full 2018 izle

 

Aydede tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Rabia adlı kadın çok sevdiği adam ile evlendikten sonra bir erkek evlat sahibi olmuştur. Kocası ile mutlu mesut hayat yaşayan bu kadın bir kaza sonrasında kocasını kaybedince büyük bir çöküntü yaşar. Kızının zor durum da olduğunu öğrenen baba ise kızını köye yanına davet eder. Hem kendine bakmasını hem de mirasını kendisine bırakacağını söyler. Neden ablasına pay bırakmayacağını merak eden bu kadın oğlu ile köye gittikten sonra öğrendiği gerçekler sonrasında büyük bir şok yaşayacaktır. Ablasının kendisine bakmayı ret etmesi ve kocasının lafından asla çıkmaması babasının moralini çok bozmuştur. Ölmesi için gözüne baktığını ve mirasta gözü olduğunu anladığını söyleyen babasının üzüntüsünü fark eden kadın, kendisinin miras için gelmediğini isterse ablasına verebileceğini ama ne olursa olsun babası olduğundan dolayı kendisine sonsuza kadar bakabileceğini söyler. Ancak ne olursa olsun babasının mirası kendisine bırakacağını söylemesinden sonra mecburen kadın bunu kabul eder. Ancak daha babası miras konusun da avukatları bilgilendirmeden ölünde bu kadın çok zor durumda kalacaktır. Ablası ve para manyağı kocası kendisine dava açarak yaşadığı eve kadar kadının elinden alırlar. Kendisine sadece bir tarla kalan bu kadın çocuğu ile birlikte dışarı da kalmıştır. Ablasının vefasızlığının ardından ne olursa olsun miras davası açan ve evi yeniden ablasından almaya çalışacak olan bu kadın aynı zaman da dedesinin ölümünü gören oğlu Kerem’e dedesinin Ay’a giderek ora da Aydede olduğu yalanını söyler. Bir hikaye de Ay’a bisiklet ile uçan çocuğu duyması bir gün kendisinin de bisiklet ile Ay’a uçabileceğine inanmasın neden olur. Bu sıra da Rabia ise köy de bir evli adama aşık olunca bu aşkı saklamak için büyük bir çaba da sarf etmek zorunda kalacaktır.

 

Son zamanlar da yapılan en iyi yerli dramatik filmlerden olan ve sinemalar da insanların göz yaşını akıtan Aydede sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İstasyon adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.