Aşk ve Savaş izle 2017 full hd tek part 720p

23-10-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Aşk ve Savaş izle 2017 full hd tek part 720p
3454

Aşk ve Savaş izle hayat hikayesini anlatıyor. Filmin başrollerini başarılı yönetmen Kusturica ve ünlü oyuncu Monica Bellucci paylaşıyor. Gizemli ve doludizgin süren bir aşk hikayesinin savaş dönemine denk gelmesiyle bir adamın hayatında meydana gelen süreci oldukça samimi bir dille beyaz perdeye aktarılmıştır. Filmin bir diğer güzel yanı ise Emir Kusturica filmin hem başrolünü paylaşıyor ve aynı zamanda filmin yönetmenliğini de yapıyor. Film dram türünde yer alıyor ve bu film Kustirica’ nın 10 yıl aradan sonra çektiği ve kendisinin de rol aldığı ilk film. Filmde Kusturicanın canlandırdığı karakter sütçülük yaparak geçimini sağlayan bir genç adamdır. Yugoslavya da iç savaşın olduğu dönemlerde Kosta cepheye süt taşımaktadır. Bu sırada Sloboda Micalovic’in canlandırdığı karakter olan Milenanın dikkatini çekmiştir. Bu sırada Milenanın savaş kahramanı olan abisi Zaga ise İtalyan kökenli oldukça güzel ve gizemli olan bir kadınla yani Monica Bellucci ile evlenme hazırlığı yapmaktadır. Aynı sıralarda Milena ise Kosta ile hayatını birleştirmeyi planlıyordur. Ancak işler bir yerden sonra hiç de planlandığı gibi gitmiyor. Ta ki Kostanın müstakbel kayınbiraderi olan Zağanın evlilik hazırlığı yaptığı eşi ile karşılaşmasına kadar. Bu aşamadan sonra Kostanın hayatı bambaşka bir hal almaya başlar ve buram buram aşk kokulu macera başlar.

 

 

 

aşk ve savaş full izle

 

 

Filmde savaşın ortasında kalmış insanların bile bir yerlerde aşk olduğu zaman duygularından kaçamadıklarını anlatmaktadır. Kostanın sütçülük yaparken başladığı bu hikayede farklı aşamalardan geçerek yol aldığı 3 farklı dönem birbiriyle oldukça başarılı bir şekilde harmanlanarak anlatılmıştır. Ayrıca filmde Kostanın hayvanlarla ve doğa ile olan arkadaşlığı onlarla sohbet etmesi yine insanda hayranlık uyandıracak seviyede işleniyor. Film savaş dönemini anlattığı için filmde hem insanların hayvanlara olan sevgisi hem de aşkın karşısında duramaması anlatılırken diğer yandan da özellikle mayınların patladığı ateşlerin saçıldığı bir ortamda hayvanların nasıl öldüğü ve Kostanın bu duruma yaklaşımı izleyenlerin içine işliyor. Ve filmin sonunda filmin güzel kahramanı Belluccinin bedeninin savaşa daha fazla direnemediği sahne yer alıyor.

 

 

 

İzleyenleri oldukça etkileyen bir film olan Aşk ve Savaş filmi başrolünde yönetmenin oynadığı başarılı bir karakter sayesinde adeta filmin başından sonuna insanı sürüklüyor. Eğer dramatik ve aşk dolu bir film seviyorsanız ve her zaman filmlerin güzel sonla bitmeyeceğine inananlardansanız bu filmi mutlaka izleyin. Özellikle savaşın yoğun olduğu dakikalarda sesi biraz daha açarak o anları yaşayabilirsiniz. Bir insanın hayatının 3 farklı anına tanık olmak ve savaşın ortasında bile kaybolmayan duyguların var olduğunu görmek insana adeta umut veriyor. Kusturica’nın başarılı yapıtlarından birisi olan Aşk ve Savaş 10 yıl aradan sonra yönetip oynadığı ve ses getiren filmlerinden birisi oldu.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.